6 Ocak 2017 akşam 16:53 de alınan bir karar ile Videoseyredin’e Türkiyeden erişmek mümkün olmamıştır. Yine alınan bu karar saat 16:53 sıralarında alındığı için ne yazık ki bizlerde itiraz etmek için pazartesiyi beklemek zorunda kaldık.

Bugünkü hukuki çalışmalarımız ve itirazlarımız sonucu Videoseyredin tekrardan yayın hayatına Türkiye’de tam gaz devam etmekte olup alınan erişim engeli kararı kaldırılmıştır.

Bizi takip eden ve müdavimimiz olan tüm üyelerimize ve misafirlerimize bunu duyurmaktan onur ve gurur duyarız. Videoseyredin her zaman en hızlı ve reklamsız bir şekilde sizinle birlikte olmaya devam edecektir.

Saygılarımızı sunar bize destek olmayı bırakmadığınız için en içten teşekkürü borç biliriz.
Videoseyredin – Türkiye’nin video platformu

Biz buna VHD diyoruz, Videoseyredin HD!


Hiç olmadığı kadar net, bir o kadar da detaylı! İddia ediyoruz video işleme sistemimize çok güveniyoruz! Siz değerli kullanıcılarımıza ve misafirlerimize en iyi kalitede görüntü sunabilmek için her gün hiç durmadan çalışıyoruz!

Bir çok video sitesinde 1080P adı altında yada 720P adı altında aslında HD sınıfına dahi giremeyecek kadar düşük Bitrate videolar yayınlanmakta. Ziyaretçiler nasılsa anlamaz, sanki kartal gözü var yahu tavrı ile kaliteden yoksun video stream edeceğimize bu işi bırakıp gitmek daha mantıklı olsa gerek.

Videoseyredin içerisinde barındırdığı videoları en hızlı, en kaliteli ve kesintisiz şekilde ziyaretçilere sunma görevini kendisine hedef edinmiştir. Bu yüzden video upload ederken veya upload etmeden önce dikkat etmeniz gereken bazı hassas noktalar vardır. Bunları bu başlıkta size aktarmak istedik. Çok uzatmadan detaylara geçiyoruz.

Video UploadVideoseyredin’e size sunulan dosya boyutu limitinde MP4, MKV, FLV, OGG, AVI, WEBM, WMV, MPG, MPEG, 3GP, ve MOV formatlı videoları yükleyebilirsiniz. Bu formatların dışında yüklemeye calışacağınız dosyalar otomatik olarak hata raporu sunup doğru formatta video yüklemeniz istenecektir. Videoseyredin üyelik şeklinize göre dosya başına yükleyebileceğiniz maksimum dosya boyutu değişiklik gösterebilir. Videoseyredin maksimum dosya yükleme boyut hakkınızı dilediği zaman değiştirebilir veya video yükleme hakkınızı tamamen elinizden alabilir. Başından bunu kabul etmiş sayılacağınızı unutmamanızı temenni ederiz.

alexa
videoseyredin.net siz değerli ziyaretçilerimiz ve kullanıcılarımız ile birlikte hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor! 2015 yılının Ağustos ayından bu yana siz değerli video severlere elimizden geldiğince en iyi şekilde hizmet etme anlayışını yüklenen Videoseyredin, 2016 Nisan ayının sonlarına doğru Alexa.com Ranking sistem sonuçlarına göre Türkiye’nin en çok ziyaret edilen 922. sitesi olma başarısına ulaşmıştır.

Günlük 300.000 tekil kişinin ziyaret ettiği videoseyredin.net günden güne daha da hızlı bir şekilde sizler sayesinde büyümeye devam ediyor. Bu hususta bize düşen görev sizlere en iyi ve en hızlı hizmeti sunabilmek olduğunu çok iyi biliyor ve birlikte nice başarılara diliyoruz.