Diyorum ki, sorsanız kimse daha fazla para kazanmak istemediğini söylemez. Ama baktığınızda, çoğu kişinin kazancını arttırmak için elle tutulur bir şey yapmadığını görürsünüz. Sanki daha fazla para kazanmayı istemekle iş bitiyormuş gibi, gökten zembille tomar tomar para inmesi falan beklenir. Yani daha çoğu hep istenir ama bu isteğe ulaşmak için nedense kıl bile kıpırdatılmaz. Bu yaman çelişkinin sonucunda ise parasızlıktan şikayet etme, hayatın ne kadar pahalılaştığı, isteklere ulaşılamadığı için hissedilen mutsuzluk gibi durumlar ortaya çıkar. Ama tabii siz böyle kötü sonuçlarla karşılaşanlardan biri olmayacaksınız.

makal

Çünkü hem daha fazla para kazanmak istiyor hem de bunun için bir şeyler yapıyorsunuz. Ya da yapmıyorsanız bile bundan sonra yapacaksınız diye düşünüyorum. Evet, yapacaksınız çünkü siz daha güzel bir hayatı hak ettiğinizi düşünüyorsunuz. Çocuklarınızın daha iyi okullarda okumasını, daha iyi şartlara sahip olmayı kısacası daha mutlu bir hayat sürmeyi diliyorsunuz. E bunların hepsi de bir şekilde maddi durumuzla doğrudan ilişkili olduğuna göre, daha çok para kazanmak sizin de arzularınız arasındadır diye düşünüyorum. Yanılmıyorum değil mi Umarım öyledir, umarım yanılmıyorumdur çünkü para mutluluğu satın alamasa bile hayatımızı kolaylaştırmak açısından bizi mutlu edecek şeyleri satın almamızı sağlamaktadır.

kolay-para

Sonuçta kim bir sürü borcu varken tam anlamıyla mutlu olabilir Kim bir sene boyunca çalışıp çalışıp bir tatile bile gidecek para bulamadığında hayattan yeteri kadar keyif alabilir İşte bu nedenlerden dolayı da, bugün gelirinizi arttırmak için ne gibi işler yapabileceğiniz üzerine konuşacağız. Daha doğrusu, size 10 günde en az 500 lira kazandıracak nitelikteki iş tavsiyelerinden bahsedeceğiz. Daha rahat bir şekilde yaşayabilmeniz ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilmeniz için epey etkili olacak bu önerilere kulak vermenizi öneririm. Zira birazdan inceleyeceğimiz listede pek çok farklı kişinin kullanabileceği para kazanma yöntemleri bulunuyor.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları