Pazar haftanın son günü içerisinde alacağınız kararlarda,gideceğiniz yerlerde ve daha bir çok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. Burçlar size yol gösterici tavsiyelerde bulunabilir. Burcunuzu okumadan güne başlamamanızı öneririz.

Pazar haftanın son günü içerisinde alacağınız kararlarda,gideceğiniz yerlerde ve daha bir çok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. Burçlar size yol gösterici tavsiyelerde bulunabilir. Burcunuzu okumadan güne başlamamanızı öneririz. İşte 16 Ekim 2016 Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burç yorumları. Burcunuzun; aşk falı yorumu, iş falı yorumu,dikkat falı yorumu ve para falı yorum tüm detaylarıyla günlük olarak videoseyredin.net te .

16 Ekim 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları
KOÇ BURCU 16 Ekim 2016 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Partneriniz bazı davranışlarına size bazen saçma gelse de onu sevdiğiniz için görmezden geliyorsunuz. İş hayatınızda üzerin de çalıştığınız bir projenin olumlu dönütlerini çok yakında alacaksınız ve bu sizi motive edecek. Ailenizle ilgili yaptığınız harcamalar gerekli gibi görünse de aslında sadece bir kısmı gerekli, bunların elemesini yapmalısınız.

BOĞA BURCU 16 Ekim 2016 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bazen boşlamak istesenizde ilişkinizi sizi durduran şeyler var ve siz doğal olmayı başarırsanız bunlara gerek kalmayacak. Elinizde ki işinizin altından kalkmak konusunda bu aralar endişieleriniz var aslında oldukça yeteneklisiniz ama bazen bilgi konusunda yeterliliği tam anlamıyla sağlayamadığınız için bazı işler yapabilecek kapasiteniz olsa da sizi zorluyor. Duygularınız konusunda eminsiniz anacak hissettiklerinizi söyleme konusunda endişeleriniz var hatta cesaret konususunda da ikilemdesiniz.

17 Ekim 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları için tıklayınız

İKİZLER BURCU 16 Ekim 2016 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Sabırsızlık size çok şey kaybettiriyor ancak siz busunuz ve sizi böyle sevmeyenler bırakın sevmesin zaten siz de rahatsız olmuyorsunuz. Bu aralar maddi kazanımlarınız artabilir bu sizi sevindirirken işinizle ilgili duygularınızı gözden geçirmenizi sağlayacak. Aldığınız haberler geleceğe dair yaptığınız planlarınızı gerçekleştirmenizi sağlayacak.

YENGEÇ BURCU 16 Ekim 2016 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bu aralar yaşadığınız bazı şeyler tesadüflerin hayatınızda daha önce farketmesenizde ne kadar yeri olduğunu gösteriyor ancak bazı tesadüflerin üst üste gelmesi hayatınız hep böyle devam edeceği anlamına gelmez. İşinizle ilgili beklemediğiniz olumsuz gelişmeler olabilir bu sizi bezdirmesin ancak yine de bu gibi durumlara dikkat etmelisiniz. Maddi kaynaklarınız artsa da siz akıllıca yatırımlar yapmak için birikim yapmayı yeğliyorsunuz ve bu size uzun dönem de daha da kar getirecek.

17 Ekim 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları için tıklayınız
ASLAN BURCU 16 Ekim 2016 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Hatalarınızla yüzleşmeye devam ediyorsunuz ancak sadece yüzleşmek yetmiyor artık harekete geçmelisiniz yanlış olduğunu düşündüğünüz şeyleri değiştirmelisiniz. Ailenizle bu aralar bir araya gelmeler söz konusu olabilr hatta uzun süredir görmediğiniz bazı yakınlarınızı tekrar görme fırsatınız bile olabilir. Gelirleriniz artacak ancak bunlar geldiği gibi geri gidecek çünkü ihtiyaçlarınız da artıyor.

BAŞAK BURCU 16 Ekim 2016 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bu sıralar aşkı mantığınız çerçevesinde yaşamaya başladınız bu sizi daha akılcı davranışlara itiyor ancak aşkta akılcı davranışlara gerek var mı bu da üzerinde düşünmeniz başka bir konu. Disiplininiz sayesinde çalıştığınız işlerin üstesinden geliyorsunuz bu sizi çevrenizde parmakla gösterilen biri haline getiriryor. İşiniz de ki başarılarınız gelirinizi de artmasını da sağlayacak ve bu aralar beklenmedik yolculuklar söz konusu olacak.

TERAZİ BURCU 16 Ekim 2016 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Yaptığınız şeylerin dönütünü alıyorsunuz, hatta beklediğinizden fazlasını da çok yakında alabilrsiniz bu sizi hem biraz şaşırtacak hem de biraz şımartacak. Aşk hayatınızda beklentileriniz iş hayatınızdan biraz daha farklı burada elde ettiğiniz şeylerden pek haz duymuyorsunuz belki de doğru kişiyle birlikte değilsinizdir. İşinizle doğru orantılı olarak gelirinizde artıyor ancak aşk hayatınızda ki mutsuzluk sizi oldukça üzüyor ve bu bazen umrunzda olmuyor.

17 Ekim 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları için tıklayınız
AKREP BURCU 16 Ekim 2016 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Doğru aşkı bulmak uğruna önünüzde çıkan fırsatlara hiç şans vermiyorsunuz bazen gerçek aşk öyle siz kimseye fırsat vermeden karşınıza çıkmaz sizin de bazı adımlar atmanız gerekir aslında bundan önce sizin aşka olan düşüncelerinizden önce duygularınızı sorgulamanız gerekiyor kafanızda iki soru var aşk nedir ve ona inanıyor musunuz? İşinizle ilgili bazı sıkıntılar yaşasanız da bunlar gelip geçici şeyler önemli olan işn genel gidişatı.

YAY BURCU 16 Ekim 2016 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Partnerinizle zaman geçirmekten hoşlanıyorsunz ancak onun bazen fazla sizi boğduğunu düşünüyorsunuz buna bir son vermek istiyorsanız konuşma yolunu seçmelisiniz zira konuşmak zamandan daha çaredir bazen insana. İşinizin yoğun oluşu canınızı biraz sıksa da siz yetenekleriniz sayesinde üstesinden gelmeyi başarıyorsunuz.

OĞLAK BURCU 16 Ekim 2016 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Aile içi sevgi bağlarınız oldukça kuvvetli b sizi hayata karşı ayakalrınızı daha sağlam basmanızı sağlıyor. Bu aralar farklı iş teklifleri alabilir hatta ciddi ciddi bu teklifleri düşünebilirsiniz hatta belki de hayal ettiğiniz fırsata sizi bu görüşme bile götürebilr. Gelirinizin artması sizi pek sevindirmedi bunun nedeni gelirinizib çoğunu eğitiminiz içn harcamanız

17 Ekim 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları için tıklayınız

KOVA BURCU 16 Ekim 2016 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Partnerinizle baş başa kalmak için farklı şeylerden zamanınızı kısıyorsunuz onunla zaman geçirmek için can atıyorsunz ancak o bu aralar pek oralı değil hatta sizin dışında biraz arkadaşlarıyla zaman geçirmek istiyor aslında onu kendi haline bırakmakta fayda var çünkü onun size olan sevgisini daha iyi görmüş olursunuz. Aileniz size tekrar bir sürpriz yapıp yanınıza gelebilr bu gibi durumlara hazırlıklı olun aksi halde beklenmedik şeyler olabilr.

BALIK BURCU 16 Ekim 2016 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Aşk olan hisleriniz yeniden artıyor geçmişi geride bırakıyorsunuz ve yeni kişilere fırsat vermek için kalbinizin kapılarını aralıyorsunuz. İşinizle ilgili ufak ama basit aksaklıklar var ancak bunlar geride kalcak yazın gelmesiyle ruh halinizde değişiklikler olacak yakın zamanda akraba ziyaretleriniz söz konusu.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları