Pazartesi haftanın ilk günü içerisinde alacağınız kararlarda,gideceğiniz yerlerde ve daha bir çok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. Burçlar size yol gösterici tavsiyelerde bulunabilir. Burcunuzu okumadan güne başlamamanızı öneririz.

Pazartesi haftanın ilk günü içerisinde alacağınız kararlarda,gideceğiniz yerlerde ve daha bir çok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. Burçlar size yol gösterici tavsiyelerde bulunabilir. Burcunuzu okumadan güne başlamamanızı öneririz. İşte 17 Ekim 2016 Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burç yorumları. Burcunuzun; aşk falı yorumu, iş falı yorumu,dikkat falı yorumu ve para falı yorum tüm detaylarıyla günlük olarak videoseyredin.net’te

KOÇ BURCU 17 Ekim 2016 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU
İlişkiniz sırasında sergilediğiniz davranışların çoğu partnerinizin sizin hakkında düşüncelerinin değişmesine neden oluyor bu durum uzun vadede ikinizi de yıpratabilir bunun için daha sakin olmaya dikkat etmelisiniz. Maddi harcamalar yapmak istiyorsunuz yatırım yapmak bu aralar ilginizi çok çekiyor ancak alacaklarınızı toplamak konusunda bazı problemleriniz oluyor bu konuda biraz daha ısrarcı davranmalısınız. Kontrollü ve doğru davranışlar sergilemekte zorlanıyorsunuz dikkat etmlisiniz.

BOĞA BURCU 17 Ekim 2016 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bu aralar yanlış anlaşılmalara hatta küçük problemleri büyütmeye niyetlisiniz ancak sevgiliniz sizin bu huyunuzdan bıkmış görünüyor ve buna bir son vermelisiniz. İş hayatınız da ise aşk hayatınızdan daha farklı bir tavır sergiliyorsunuz ve sakin davranıyorsunuz bunu biraz farklı bir hale getirip işinizle ilgili daha aktif davranıp hızlı kararlar vermelisiniz. Maddi konularda oldukça eliniz açık ve bunun sonucu aileniz sizin bazı şeyleri anlamanız için maddi kaynaklarınızı azaltabilir.

İKİZLER BURCU 17 Ekim 2016 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Düşüncelerinizi bazen olması gerektiği gibi direk söylüyor bazen de doğrudan söylemiyorsunuz ancak bunu yaparken zamanlamanız oldukça kötü bu ilerleyen zamanlarda canınızı sıkacak olaylara neden olabilir. Yeni bir ek iş teklifi aldınız ve bu sizi oldukça heyecanlandırıyor zaman bulduğunuz müddetçe o işle de ilgileneceksiniz. Yakın çevreniz de sevilen biri olmanız sizin özgüveninizi artırıyor.

YENGEÇ BURCU 17 Ekim 2016 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Partnerinizin ilişkinize karşı olan ilgisi sizinkinden çok daha fazla onun böyle ilgili oluşu sizi ilgisiz biri haline getiriyor. Bu durum sizin ilişkinize olan saygınızın olağan olarak yokmuş yada ilişki de sizi sorunlu taraf gibi gösteriyor bu imaj sizi ilerleyen zamanlarda rahatsız edebilir. Bazı hayalleriniz karar haline getirip onu uygulamak istiyorsunuz ancak dikkat edin doğru ve uygulanabilir kararlar almamış olabilirsiniz. Açık sözlü olmanız bazen sizi zor duruma sokabilir.

ASLAN BURCU 17 Ekim 2016 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU
İlişkinizin üzerinden zaman geçtikçe yıllanmak ve güzelleşmek yerine size eskimişlik tadı veriyor ve bu durum canınızı hayli sıkıyor ve yakın bir dostunuzla bu durum hakkında konuşurken onun aslında size ilgisinin olduğunu farkediyorsunuz, bu durum hem sizi şaşırtıyor. Maddi sorumluluklarınızın arttığı bir döneme giriyorsunuz bu sizi rahatsız etmek yerine sizi daha da motive ediyor ve yeni yatırımlar yapma fikri aklınıza yeniden geliyor.

BAŞAK BURCU 17 Ekim 2016 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Hayatınızda duygularınızı dinlendirmek ve daha rahat düşünmek için aşkı bir süre hayatınızdan çıkarıyorsunuz. İş hayatınız da yaptığınız o küçük hatayı savunmak yerine onun yanlış olduğunu fark etmelisiniz henüz hiçbir şey geç değilken bu durumu düzeltmelisiniz. Maddi kaynaklarınız da ki azalmalarınızın nedenini sorgulamak yerine bu durumu soğukkanlılıkla karşılıyorsunuz.

TERAZİ BURCU 17 Ekim 2016 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Partnerinizle aranız bu günlerde düzeliyor bu sizi rahatlatıyor ve onu kaybetmenin size nasıl hissettirdiğini biliyorsunuz ve onun sizden ayrı kalma ihtimaline bile katlanamıyorsunuz. İş hayatınızda öz verili çalışmalar içinde bulunmanız sizi istediğiniz aşamaya getirmek için önemli bir adım. Hafta sonunu ailenizle beraber geçirmeyi planlıyorsunuz ancak bu aralar bazı planlarınız istediğiniz gibi olmayabilir.

AKREP BURCU 17 Ekim 2016 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bazen ne istediğinizi bilmez halleriniz sizi sizden soğutuyor aslında bir çok kişinin yapamadığı şeyi yapıyorsunuz ve kendinizle yüzleşiyorsunuz ancak bu yüzleşme sonuncu harekete geçmiyorsunuz. İş hayatınızda çelişkilerin olduğu bir dönemdesiniz bu sizi hayli yorsada yakın zamanda doğru kararı verip devam yada tamam kararı acaksınız. Sevgilinizde sizin bu zamanlarınzda en büyük destekçiniz olarak hep yanınızda olacak.

YAY BURCU 17 Ekim 2016 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Aşk sizin için çok şey ifade ediyor bu ifadelerin çoğunu karşı taraftan bekliyor olmanız sizi hazırcı yaparken karşı tarafı ise hayli yoruyor. İş hayatınızda bazı menfaate dayalı olayların olduğunu görmek sizin canınızı sıkıyor böyle ortamlarda bulunmak istemeseniz de buna katlanmak zorunda olduğunuzu düşünüyorsunuz. Maddi konularda hak etmediğinizi düşündüğünüz olaylar yaşıyorsunuz bu sizin canınızı sıkıyor ancak buna bir son verip radikal kararlar alıp bunu uygulayacaksınız.

OĞLAK BURCU 17 Ekim 2016 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU
İş hayatınız da konulara hakim olmanız sizin iyi biri yapar ancak çok daha iyi olmak için başkalarından yardım almaya özen göstermelisiniz. Yeteneklerinizle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için biraz daha zaman gerekebilir bu sırada kendinizi kasmamalı ve biraz daha zaman olduğunu düşünmelisiniz. Uğradığınızı düşündüğünüz haksızlıkları farklı bir dille anlatırsanız bunun daha kolay üstesinden gelebilirsiniz.

18 Ekim 2016 Salı Günlük Burç Yorumları için tıklayınız
KOVA BURCU 17 Ekim 2016 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bu günlerde partnerinizle aranız tam da istediğiniz gibi ve yaşadığınız ilişkinin istediğiniz gibi olması sizi iş yerinde ve sosyal hayatınızda daha özverili çalışamanızı sağlıyor yakın zamanda bunun karşılığını alacaksınız. Bu hafta sonunu partnerinizle geçirmek istiyorsunuz ancak iş hayatınızda beklenmeyen bir durum olabilir ve mesai yapmak zorunda kalabilirsiniz.

BALIK BURCU 17 Ekim 2016 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Aşk hayatınız bu aralar rayına oturuyor aklınızda ki soru işaretleri size aslında doğru cevabı bulmanın mutluluğunu üzerinden biraz zaman geçtikten sonra hissettiriyor. Yeni bir iş teklifi aldınız ve bunun haklı gururunu yaşıyorsunuz ancak hızlı karar vermelisiniz bu teklif her an değişebilir. Ailenizle bir araya gelmeler söz konusu olabilir. Dikkatli davranmalısınız insanlara çabuk güveniyorsunuz.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları