Dokunmatik telefonlar icat edileli onlarca yıl olmadı ama ilk modellerin bir kaç bin liraya satıldığını düşünecek olursak fiyatları bayağı düştü diyebiliriz. Tabii hala iPhone gibi pahalı dokunmatik telefonlar satılıyor ama her bütçe için uygun modelleri piyasada bulmak mümkün. Fiyatları 200 – 250 TL arası olan modellerin bazılarına kısaca bakalım. Aşağıdaki fiyatlar kampanya dahilindeki, özel indirimli fiyatlardır. Siz bu yazıyı okuduğunuzda fiyat ve modeller değişmiş olabilir. Piyasada bulabileceğiniz en ucuz dokunmatik ekranlı telefonlardan biri olan Alcatel OT-708 One Touch Mini’nin 240 x 320 piksellik ekranı var. 3G özelliği olmayan telefonun 1.3 megapiksel kamerası 4x zoom özelliği ve sesli video kayıt özelliğine sahip. Micro Sd kartla telefonun hafızasını arttırabiliyorsunuz. Telefonun diğer öne çıkan özellikleri arasında mp3 çalma, oyunlar radyo bulunuyor.

sahte_ce

Bu 155 TL’lik fiyat yazı hazırlandığında hizlial.com’un %36’lık indirimi ile geçerliydi. 240 x 320 Piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekranı bulunan telefonun dahili kamerası 2 megapiksel ve sesli video kayıt özelliği bulunuyor. Micro Sd ile hafıza kapasitesi arttırılabilen telefon radyo çalma özelliğinin yanı sıra TV yayınlarını oynatabiliyor ve çift sim kartla kullanılabiliyor. Pili ise 220 saat bekleme 3,5 saat konuşmaya izin veriyor. İki sim kartı ile kullanılabilen General Mobile DST Surf şık bir tasarıma sahip ve 5 farklı kapak seçeneğiyle herkese hitap ediyor. Radyo çalabilen ses ve video kaydı yapabilen telefon e-mail okuma edge ile hızlı internet, gprs gibi diğer kullanışlı özellikleri de barındırıyor.

d5f89b34cca3

24 MB dahili hafızası olan telefonun hafızasını micro sd kartla arttırabilirsiniz. Paketten kulaklıklı mikrofonda çıkıyor. Dokunmatik telefonun en dikkat çekici özelliği çift sim kartlı olması. Wentto F81i ‘nin diğer özellikleri arasında 1.3 megapiksel kamera, e-mail, FM radyo kanalları java desteği ses kayıt mp3 zil sesi ve video kayıt özelliklerini sayabiliriz. 2 yıl yetkili servis garantisi ile satılan telefon HandsFree olarak kullanılabiliyor. LG’nin dokunmatik ekranlı telefonlar kategorisinde bulunan en hesaplı ürünlerden biri olan LG Wink T310i 240 x 320 piksel çözünürlükte ekrana sahip. 2.0 megapiksel kamerasıyla video kaydı, sesli video kaydı yapabiliyor ve videolarınızı telefon üzerinden izleyebiliyorsunuz. Plifonik ya da mp3 seslerini zil sesi olarak kullanabileceğiniz telefon alarm, ajanda, ses kayıt, kronometre gibi kullanışlı özellikleri barındırıyor.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları