2016 Popüler Müzikler Hangileri?

2 sene önce
106 kez okunmuş

2016 yılında şarkıcılar arasında çok fazla rekabet olmaya başladı ve bir çok şarkıcı 2016 yılında yeni şarkılar yapmaya başlayarak hayranlarına sundular. İşte 2016 yılında en güzel müzik ve şarkıların listesini sizler ile paylaşıyoruz. Umarım beğenirsiniz bu güzel müzikleri.

1

Ece Seçkin – Adeyyo

1

Ece seçkin kısa bir süre önce şarkıcılık yapmaya başlayarak kısa süre zaman içinde çok popüler olmaya başlamış olan güzel ve genç bir şarkıcıdır. Bu yıl bir çok şarkı çıkardı ve aralarında en çok tutulan şarkılarından birisinin ismi ”Adeyyo” şarkısıdır.

İrem Derici – Bambaşka Biri 

1

İrem derici şu anda Türkiye’de tüm hayranları tarafından sevilmeye devam eden şarkıcı olarak güzel bir şarkı daha çıkarmış ve bu şarkı sayesinde daha çok ün kazanmıştır. İrem dericinin güzel bir şarkısı ”Bambaşka biri” 2016 yılında en güzel müziklerden birisidir.

Hadise – Bu Aralar

1

Uzun süredir üst üste şarkılar ve müzikler yapmaya devam eden başarılı sanatçı Hadise, bu defa güzel bir şarkı ile 2016 yılında tıklama rekorları almaya başladı. İşte Hadisenin 2016 yılındaki en güzel şarkılarından birisi ”Bu aralar” şarkısıdır.

 

 
 
7
4

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları