Turkcell den Faturaya Ek Avantajlı Cihazlar, Turkcell Faturalı Hat Edevat Kampanyaları mevzusunda yazımızla birlikte sizlere uyumlu telefonunuzu seçebilecek ve Turkcell kalitesiyle keyif içinde kullanacaksınız. Turkcel in faturaya ek sunmuş olduğu cihazlarda her bütçeye ve ihtiyaca uyumlu ürünler yer ediniyor, Cihazları peşin ödemek halinde kalmadan ve pekçok firmadan öncesinde indirilmeye devam eden Turkcell Kullanıcılarına hususi avantajlar ile ödemelerin 24 ay,36 ay benzeri vadelere bölerek,faturayla birlikte, Turkcell Faturaya ayrıyeten ödemelerin inşa edilmesi kullananların seçim sebebi haline gelmiş oluyor.
Dönemsel kampanyalar ile kullananların gereksinimleri belirlenerek en uyumlu seçenekler sunulmaya çalışıyor, Talebelere hususi Karne armağanı kampanyaları,mobil cihazunu yenileyenlere hususi nihai taksidiniz bizlerden kampanyası, benzeri pekçok alternatif şuanki belli bir süre ayrıntılara inecek olabilir isek ;
Yaz demek bisiklet yarışıyla gezinmek diyen Turkcell ; Bu yaz Turkcell den mobil aygıt meydan tüm kullanıcılarına bisiklet yarışı ödül etmekte ve rahat sürüşler diliyor.

* Yaz demek güneş demek sloganıyla ; Turkcel T70 31 Ağustos 2016 geçmişine civarı alıcılarını bekliyor
* Yaz demek hanede keyif inşa etmek demek sloganıyla ; İpad Air 2 ler indirimli fiyatlar ile piyasaya sunulmuş durumda.
* Yaz demek bilgisayarda oyun oynamak demek sloganıyla ; İpad serilerinin en avantajlılarıyla Oyun severlere hususi bir tavsiye sunarak her insana hitap ettiğini bir kez ek olarak gösteriyor.
* Her birşey dahil olmak suretiyle tablet kampanyası ; Tablet gereksinimi olanlara hususi bir kampanya inşa edilmiş ,Konuşma paketi meydana gelen hattınıza 12 ay,24 ay ya da 36 ay kalma sözünüzle birlikte tam 6 ay süresince bir GB web paketi 21 TL den başlamış olan ücretlerle alıcısıyla buluşuyor,Hattın kapatılmadığı her ay amaçlı parasız web paketleri ödül gelmeye devam etmekte.
Yaşamını kolaylaştıracak,gereksinimlerinıza cevap verecek , nitelikli ve avantajlı fiyatlar ihtiva eder mahsulleri ile Turkcell siz kımetli kullanıcılarına sürprizler inşa etmeye devam etmekte.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları