Bir çok insanın aklında bulunan sorulardan birisi de 2017 yılında düzenler ve dünya nasıl olacaktır. Bu sorular ile ilgili bizlerde görüşlerimizi siz sayın ziyaretçilerimiz ile paylaşmak istedik. Günümüz 2014 yılından bu yana epeyi bir terör olayları çoğalmaya başladı. Bir çok olaylar ve sorunlar otaya çıkmaya başladı, insanların bir çoğu artık olmayacak durumlarda ve hareketlerde bulunmaya başladılar.

1

Günümüzde bundan önceki yıllara göre suç işlemeler bir çok neden ile çoğalmaya başladı. Ve bu yıl 2016 yılında Darbe girişimleri meydana geldi ve bu darbe girişimlerinde bir çok acı kayıp yaşandı ve insanlar öldü. Olmadık yerde meydana gelen darbe girişiminden sonra insanların düşüncelerinde bir takım sorular meydana geldi ve bu sorulardan birisi ise 2017 yılında savaş meydana gelebilir mi? Sorusu oldu.

1

Geçen yıldaki binalara göre bu yılda daha yeni ve daha yüksek binalar yapılmaya başlandı ve bundan sonraki yılda ise daha çok binaların yükseleceği tahmin ediliyor ve artık günümüzde öyle günlerde yaşıyoruz ki, artık insan insana iyilik yapmaktan kaçınır olmuş. Bir takım sorunlardan meydana gelen huzursuzluklar nedeni ile ülkemizde günden güne sorunlar ortaya çıkmaktadır.

1

Yani kısaca 2017 yılı ve daha sonraki yıllar insanlar için daha zorlu olabilir. Günümüzde türk işçiler neredeyse daha önceki ücretlere göre daha az ücret ile çalışıyorlar ve bu durum daha da değişebilir gibi düşünülüyor. Daha önceki senelerde örnek bir işçi 50 TL para ile çalışırken günümüzde nerede ise bir çok işte 40 TL ücret ile çalışılıyor. Aslında bu durumların önüne geçilebilir. Kısaca 2017 yılında insan insana sahip çıkmalı ve yeni düzenlerde birlik olmalıdır.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları