Pazartesi günü alacağınız kararlarda,gideceğiniz yerlerde ve daha bir çok şeyde 24 Ekim 2016 Pazartesi günlük burç yorumları size yardımcı olabilir. Burçlar size yol gösterici tavsiyelerde bulunabilir.

24 Ekim 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları
Pazartesi günü alacağınız kararlarda,gideceğiniz yerlerde ve daha bir çok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. Burçlar size yol gösterici tavsiyelerde bulunabilir. Burcunuzu okumadan güne başlamamanızı öneririz.

İşte 24 Ekim 2016 Pazartesi Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burç yorumları…

Burcunuzun; aşk falı yorumu, iş falı yorumu,dikkat falı yorumu ve para falı yorum tüm detaylarıyla günlük olarak videoseyredin.net te.

KOÇ BURCU 24 Ekim 2016 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan )
Kafanızda ki soruların cevabını yine kendiniz cevaplıyorsunuz. Soruyorsunuz ve cevaplıyorsunuz. Kuruntularınızdan kurtulup zihninizi yormamalısınız enerjinizi sevgilinize ve başka şeylere harcarsanız emin olun çok daha muylu olursunuz. Bir yakın tanıdığınıza almak istediğiniz hediye bütçenizi biraz zorlayacak. Bunun için fiyat araştırması yapmalı mantıklı bir karar vermelisiniz. Arkadaş ortamınızda içinde bulunmak istemediğiniz durumlar söz konusu olabilir. Bu gibi durumları engellemek ya da izin vermek sizin elinizde.

BOĞA BURCU 24 Ekim 2016 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)
Partnerinizin bazı davranışları sizi rahatsız etse de siz rahatsız olmuyormuş gibi davranıyorsunuz bu şekilde kendinizi yıpratıyorsunuz, hissettiklerinizi karşı tarafa anlatmalısınız ve konuşarak çözüm bulmalısınız. Daha önce ödemekten zorlandığınız maddi yükünüzden tamamından kurtulacaksınız. Ertelediğiniz bazı şeyler bu günlerde tekrar gündeme gelebilir.

İKİZLER BURCU 24 Ekim 2016 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 21 Haziran)
Bir arkadaşınıza verdiğiniz sözü ertelediniz ancak tekrar gündeme gelecek ve artık onu yerine getirme zamanı geldi. İş hayatınızda bir çok konuda yetenekli oluşunuz sizin üzerinizde ki yükü artıruyor. Maddi konularda eliniz oldukça açık fazla harcamalar yapıyorsunuz, ayaklarınızın üzerine bastığınız şu dönemlerde iraz daha dikkatli olmalısınız.

YENGEÇ BURCU 24 Ekim 2016 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)
Çevreniz de ki birinden etkileniyor musunuz yada sadece arkadaşça hoşlanıyorsunuz şimdilik anlamış değilsiniz ancak zaman geçtikçe duygularınız netleşecek ve belki de ciddi bir ilişkiye başlayacaksınız. İş Hayatınız da yeni teklifler alabilirsiniz bu teklifleri kaçırmak istemiyorsanız ciddi bir şekilde değerlendirmelisiniz. Tartışmalardan uzak durmalısınız sizinle alakalı değil ve karışmanız durumunda sizin için kötü sonuçlar doğurabilir.

ASLAN BURCU 24 Ekim 2016 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Temmuz – 2 Ağustos)
Aşk yaşamınızda istemediğiniz pürüzler söz konusu, siz partnerinize içten davranıyorsunuz ancak karşınızda ki kişi sizi görmezden geliyor bunu göz önünde bulundurmalısınız. Yoğun bir iş yerinde çalışıyor olmanız sizi fazlasıyla yoruyor. Biraz ara vermeniz ve küçük bir tatile çıkıp kafanızı dinlemeniz sizin için çok daha iyi olacak. Maddi imkanlarınızın kısıtlı olması elinizde olmayan bir durum. Ama kısa bir süre sonra maddi hayatınız düzene girecek. Siz biraz sabırlı olun yeter ve her şeyi büyütmeyin. Sağlığınıza dikkat edip sigarayı azaltmanızı öneririz.

BAŞAK BURCU 24 Ekim 2016 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Ağustos – 22 Eylül)
İş yerinizde yeni arayışlar içinde olabilirsiniz, çevrenizde ki insanlara biraz dikkat etmelisiniz göründüğü gibi olmayan kişilerle arkadaşsınız. Maddi konular da idare etmeyi biliyorsunuz bu sizin iyi bir özelliğiniz. Çevrenizde tutarsız insanlar var ve bunlardan rahatsız olmamakla en iyisini yapıyorsunuz çünkü bu insanlardan her yerde var.

TERAZİ BURCU 24 Ekim 2016 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Eylül – 2 Ekim)
İnsanlara aşk konusunda güvenmiyorsunuz ancak biraz insanlara şans vermeli ve biraz akışına bırakıp kendinizi şartlandırmamalısınız. Bir arkadaşınıza anlattığınız sıkıntınız sizi üzüyor. Paraya çok değer vermiyorsunuz ancak çevreniz de sizin için bunun aksi düşünülüyor.

AKREP BURCU 24 Ekim 2016 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Ekim – 22 Şubat)
Bu sıralar farklı duyguları bir arada yaşayacaksınız, hatta yaşadıklarınızın çoğu kendi içiniz de kalacak ve kimseye anlatamayacaksınız. İş hayatınız da bu gün adeta istemeyerek çalışıyorsunuz, kendinizi fazla sıkmayın her şey olacağına varır ancak ipin ucunu da bırakmayın. Maddi konularda biraz kendinizi sıkacağınız zamanlara giriyorsunuz daha dikkatli harcamalar yapmalısınız.

YAY BURCU 24 Ekim 2016 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU(23 Kasım-21 Aralık)
Aşk hayatınız da beklenmedik yenilikler yapacaksınız, sevdiğiniz insan hak ettiği değeri vermeli ona sevginizi belli etmelisiniz. Bu aralar Yay burçlarının evlilik için ilk adımları atacağı mükemmel zamanlama. İş hayatında yeni kararlar alıp yeni iş fikirleri içinde kendinizi bulabilirsiniz, kazançlı bir yatırım elde etmek istiyorsanız ihtiyacınız olan şey biraz cesaret. Duygularınız biraz karışık ancak içinizden geleni yapın ve zamanı gelen şeyleri ertelemeyin.

OĞLAK BURCU 24 Ekim 2016 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)
Uzun süredir istediğiniz ilişkiyi bulamıyorsunuz aslında çok kriteriniz yok ama bazen şans, aşkla beraber olmuyor. Yakın zaman da arkadaşınız sizi biriyle tanıştıracak, yeni kişilerle tanışmayı ve farklı ortamlara girmeyi seviyorsunuz. Karşınıza hep farklı insanlar çıkıyor, biraz sabırlı olaun.Maddi konularda biraz savurgansınız daha dikkatli harcamalar yapmalısınız. Bu gün ailenizle ilgili harcamalarınız söz konusu olabilr. Son zamanlarda gergin hareketleriniz yüzünden en yakınınızdaki kişilerle bile tartışıyorsunuz. Bunlara hemen son verip içinizdeki sanat anlayışını dışa vurup yaşamanız gerekir. Bir an önce kendinizi düzeltmeniz gerekecek.

KOVA BURCU 24 Ekim 2016 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)
Duygusal bir karmaşa içerisindesiniz, istekleriniz bu sıralar karşı cins tarafından görmezden geliniyor ancak bu karmaşık durum uzun süre devam etmeyecek, maddi anlamda yeni kaynaklar bulmak için farklı şeyler deneyeceksiniz. Aileniz ve partnerinizle bu sıralar sorun yaşayabilirsiniz ancak uzun sürmeyecek. İstediğiniz gibi davranışları onda bulamayabilirsiniz, sabırlı olun ve ona bir şans daha verin. Sağlığınıza özen gösterip sigara konusunda biraz daha dikkat etmelisiniz.

BALIK BURCU 24 Ekim 2016 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)
Bu aralar partnerinizle keyifli günler geçirecek ve aşkınızı pekiştireceksiniz. Maddi olarak beklemediğiniz bir yerden para gelebilir. Bu sıralar biraz sakin davranmanızda fayda var. Hayatınızı düzene sokacak farklı fırsatlar karşınıza çıkabilir.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları