29 Ekim Cumhuriyet Bayramı okulların tatil olup olmayacağı merak konusu oldu.

Veliler ve öğrenciler 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda okulların tatil olup olmayacağını merak ediyordu. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın cumartesi gününe denk gelmesiyle memurlar yarım gün mü çalışacak? Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla binlerce öğrenci “28 Ekim Cuma okullar yarım gün mü tatil mi” sorusunu sormaya başladı. Peki 28 Ekim 2016 Cuma günü okullar yarım gün tatil mi? Detaylar videoseyredin.net te.

28 Ekim cuma günü yarım gün tatil mi okullar açık mı?
Bu yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın cumartesi gününe denk gelmesiyle birlikte milyonlarca kişinin beklediği tatil maalesef olamayacak. Milyonlarca öğrenci, kamu çalışanı ve memurlar resmi tatilden bu yıl faydalanamayacak.

29 Ekim 2016 Cumhuriyet Bayramı kutlamaları yapılacak mı?
29 Ekim 2016 Cumhuriyet Bayramı kutlamaları bu yıl hafta sonuna denk gelmiş olsa da yurdun her yerinde 29 Ekim cumartesi günü coşkuyla kutlanacak. Resmi törenler de cumartesi günü gerçekleştirilecek.

Cuma günü okullar tatil mi? MEB açıklama yaptı mı?
Her yıl 29 Ekim’den önceki günü, yarım gün resmi tatil yapan MEB’den Cumhuriyet Bayramı için henüz bir açıklama gelmedi. Fakat milyonlarca kişi sosyal medya üzerinden “Cuma günü okullar tatil mi? MEB açıklama yaptı mı?” sorularını sormaya ve yanıt beklemeye devam ediyor.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları