Acun ılıcalı FETÖ ile bağlantılı olduğu iddiaları ve Hürriyet yazarı Ahmet hakanın Acunun yarışmalarına neden el atılmıyor? Şeklinde ifadelerine uzun bir açıklamada yaparak karşılık verdi. 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında komedyen Atalay Demircinin FETÖ ile bağlantısının ortaya çıkmasının ardından Yetenek sizsiniz yarışması finalisti Hakan Ay doğanın’da gözaltına alınması bütün gözlerin Acun ılıcalıya çevrilmesine yol açtı.

1

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakanda bugün kaleme aldığı yazıda ‘Acun’un yarışmalarına neden el atılmıyor şeklinde bir soru yöneltti. Hakkındaki iddialara sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla yanıt veren Acun Ilıcalı FETÖ konusundaki duruşumuz bellidir. Hayatımın hiçbir döneminde söz konusu terör örgütünün lideri ile bir araya gelmedim, faaliyetlerine en küçük yardımda bulunmadım dedi.

1

İsim vermeden Ahmet hakana ağır göndermelerde bulunan acun Bu karanlık müfteri fitnecinin farkında olmadığı bir şeyler var. Milletimiz bizi’de fitneci iftiracıları’da zaten tanıyor biliyor. Dolayısı ile o çirkin çamur at izi kalsın taktiğini tutturması mümkün değil ifadelerine’de yer verdiler. Acun medya olarak bizim vatan haini FETÖ konusundaki duruşumuzda bellidir. Hayatımın hiçbir döneminde söz konusu terör örgütünün lideri ile bir araya gelmedim faaliyetlerine küçük bir yardımda dahi bulunmadım açıklamaları’da yaptı.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları