Adalet bakanlığı bünyesinde 145 kişinin işe alınacağı kadrolara yerleşmek isteyenler başvuruda bulunmak için bakanlık önünde’de uzun kuyruklar oluşturdular. Adalet bakanlığı bünyesinde 145 kişinin işe alınacağı kadrolara yerleşmek isteyenler başvurularda bulunmak için bakanlık önlerinde uzun kuyruklar oluşturdular.

1

Adalet bakanlığınca mühendis mimar koruma ile güvenlik görevlisi şoför hizmetli ve ilgili mahkemelerde çalıştırıılmak üzere pisikolog pedagog ve sosyal çalışmacılar’dan oluşturulan 145 kişinin işe alınacağı duyuruldu. Başvuruların başlamasından sonra söz konusu kadrolara müracaat etmek isteyenler bakanlık binaları önünde uzun kuyruklar oluşturdular.

1

Başvuruların sona ermesinden sonra yapılacak olan sözlü ve uygulamalı sınavlarından sonra başarılı olan 145 kişi ile ilgili kadrolara atanacaklar. Müracaatların’da yarın sona ereceği söylendi. Başvuruda bulunmak isteyenlere lisans mezunları için 2016 yılındaki kamu Personel seçme sınavında KPSSP3 ön lisans Mezunları içinde 2014 yılı kamu personel seçme sınavında KPSSP93 orta öğretim mezunları için kamu personel seçme sınavında KPSSP94 puan türünden’de 70 ve daha üzeri puan almış olma şartları’da bulunmakta. Kadrolu 145 kişinin alımı için başvurular ise yarın sona ereceği söyleniyor son müracaatlar yarın bitiyor 145 kadrolu işci alınacağı biliniyor. Yarın sona eriyor başvurular.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları