Fenerbahçe Diegodan boşalan ofansif orta saha boşluğunu Hakim Ziyach ile doldurmayı planlıyor. Teknik direktör Dick Advocaat oyuncuya bizzat onay verdi. Fenerbahçe’de Vitor pereira sonrası adeta bayram yaşanıyor. Samandıra’da herkesin yüzü gülüyor.

1

Saha içerisinde taraftarların istediği gibi basan gol atan bir takım var. Teknik direktör Dick advocaatın getirdiği olumlu hava Grasshoppers maçında alınan 3-0 lık skor ile perçinlendi. Ancak gerçekçi bir anlayış sergileyen 68 yaşındaki teknik adam Salih uçanın yetenekli bir futbolcu olmasına rağmen 55-60 maçlık bir periyodu tek başına kaldıramayacağını’da söyledi.

1

Teknik direktör Dick advocaat ile sarı lacivertli idareciler geçmişte’de gündeme gelen isimler üzerinden kısa bir toplantı yaptı. Hollandalı hocanın da kısa süre önce kanaryanın ciddi biçimde ilgilendiği Hakim ziyechin ismine onay verdiği’de öğrenildi. Başkan aziz yıldırımında bu transferi bitirmek için bizzat uğraştığı söylendi.

1

Sarı lacivertlilier daha önce ziyechin kulübü twenteye kiralık formülünü önermiş fakat hollandalıları bir türlü ikna edememişlerdi. Emenike veya fernandaonun olası satışlarından gelecek parada bu transferde kullanılabilir. Kanarya yeni hocasını advocaatı mutlu etmek için tüm imkanlarını zorladığı öğrenildi ve tüm isteklerini yerine getirmek için çalışmalara başlandığı öğrenildi.

 
 
4
2

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları