Andre Castrodan Açıklama

2 sene önce
16 kez okunmuş

Kasımpaşa’nın yıldızı olan Andre castro eski hocası olan Vitor pereirayı övdü ve Kasımpaşa’daki orta sahayı alırsan takım kesinlikle şampiyon olur dedi. Fenerbahçe teknik direktörü Vitor pereiranın son derece tartışıldığı zamanlarda Kasımpaşa’daki eski öğrencisi Andre castro Portekizli teknik adama övgüler söyledi.

1

Kasımpaşa’nın başarılı futbolcusu Galatasaray’dan donku neden olmadığı hakkında’da çarpıcı ifadeler kullandı. Vitor pereiranın antrenör teknik direktör olarak kalitesinden hiç bir şekilde şüphe duymuyorum. Çünkü onun ile çalışmıştım. Antrenman metodlarını egzersizlerini çok iyi biliyorum.

1

Fenerbahçe’nin kadrosu çok iyi ve kuvvetli Ben ligi daha iyi tanıyan pereiranın bu defa başarılı olacağına inanıyorum .Çalıştığım en iyi en kaliteli hocalardan birisi Kasımpaşa’daki bir orta saha oyuncusu var onu alırsa kesin şampiyon olur takım tabiki’de şaka yapıyorum dedi kendisinden bahsetti.

1

Donk Galatasaray’a maalesef çok iyi performans gösteremedi. Burada oynarken ben açıklarını kapatabiliyordum ileri gittiğinde ben kalıyordum. Bu takıma orta saha güvenliği sağlıyordu. Aynı zamanda da Donka özgürlük sağlıyordu. Galatasaray’a gittikten sonra yaptıklarımız telefon konuşmalarında aynı şeyi söyledi hep. Senin gibi bir oyuncunun eksikliğini hissediyorum yanımda diyerek açıklamalarda bulundu ve daha sonra idmanına devam etti.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları