Yaşam hayatımızda en fazlaca gereksinim duyduğumuz teknolojik ürünlerden birisi, Android işletim sistemli telefonlardır. Bu telefonlar yardımıyla birçok işimizi daha ergonomik yapmakta ve ulaşım güçlüğü asla yaşamamaktayız. Bundan dolayı, Android akıllı telefonlarda doğru bir halde ulaşım yapmayı sağlamak ve birçok uygulamasından yararlanmak isteriz. Bu yıl gelişen çağıl uygulamalar yardımıyla telefonunuzdan keyif alacak ve bu uygulamalar yardımıyla daha ergonomik bir halde android işletim sistemlerinizi kullanabileceksiniz. Toplumsal yaşantınızın eğer olmazsa olmazlarından birisi olan akıllı telefon uygulamaları neler isterseniz hep birlikte bu mevzu hakkında aydın detayları sizler ile paylaşalım. Android telefonlarında kesinlikle bulunması ihtiyaç duyulan

Feysbuk ve Feysbuk Messenger uygulamaları: Neredeyse 1.5 milyara yakın insan feysbuk kullanmaktadır. Feysbuk oldukça gelişmiş bir toplumsal paylaşım platformlarından birsidir. Şuanda bilgisayardan oldukça akıllı telefonlar ve Android sistemli cihazlar kullanıldığından bu uygulama kesinlikle android sisteminizde bulunması gerekir. Bu uygulama yardımıyla otomatik feysbuk saysanıza erişebilir ve bu sayfada arkadaşlarınız ile istediğiniz benzer biçimde görüşmeler sağlayabilirsiniz. Bu yüzden bu uygulamayı indirip kullanmak sizin için avantajlı olacaktır.
Twitter uygulaması: Nerede ise feysbuk kadar kıymet gören ve milyonlarca kullanıcı tarafınca beğenilen twitter uygulamasını android cihazlarınızda da kullanmalısınız. Bu uygulama hesabınıza daha ergonomik bir halde erişme hakkını elde edecektir.

Instagram: Tüm akıllı telefonlarda en fazlaca indirilen ve kullanılan bir uygulamadır. Daha potansiyel bir hava yaratmak ve resimlerinizin farklılıklarını yaşamak istiyorsanız bu program ile her saniye başı fotoğraf paylaşma özgürlüğünü tadabilirsiniz.

Whatshapp: Telefon konuşmalarında ve mesajlarda sınırsızlığı yaşamak istiyorsanız çevrenizle parasız bir halde whatsapp yolu ile fotoğraf, video, ses kaydı ve öteki paylaşımları ilave ederek keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz.
Skype: Bu uygulama tüm android telefon ve tabletlerde hatta bilgisayarınızda olması ihtiyaç duyulan uygulamalardır. Bu uygulama yardımıyla kişilerin ne süre çevrimiçi olduklarını görebilecek ona nazaran yazışma kurma gereğinde bulunacaksınız. Bu uygulamalar ile fazlaca güzel dakikalar yaşayabilir, yazışma keyfinin özgürlüğünü çıkartabilirsiniz. Genel anlamda bu anlattığımız 5 uygulama her akıllı telefonda ve android işletim sistemlerinde kesinlikle olması ihtiyaç duyulan uygulamalar listesindedir. Öteki uygulamalardan da istediğiniz benzer biçimde yararlanma şansını elde etmiş olmuş olursunuz.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları