Boşanma haberleriyle gündeme gelen Angelina Jolie ve Brad Pitt’in beraber oynadığı 3 filmi sizlerle paylaşıyoruz. Holywood’un efsaneleşmiş oyuncuları Angelina Jolie ve Brad Pitt’in en güzel filmleri merak ediyorsunuzdur. İşte Angelina Jolie ve Brad Pitt’in en efsaneleşmiş filmleri…

Pek oldukca ayrı filmlerde oynasalar da beraber oynadıkları filmlerle gündeme gelen Holywood’un en meşhur çifti Angelina Jolie ve Brad Pitt üç kez beraber oynadı. Bu filmlerin ikisinin yönetmenliğini ise güzel oyuncu Angelina Jolie üstlendi. İşte efsaneleşmiş oyuncular Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin beraber oynadığı filmler: Yaşamın Kıyısında, Bay ve Kadın Smith ve Africa.

1Yaşamın Kıyısında ( By the Sea)

Angelina Jolie’nin hem yönetmen hem de Brad Pitt’le başrol oynadığı Yaşamın Kıyısında Filmi 2015 yapımı bir film. Filmin mevzusu ise; 1970’li yılların Fransa’sında bir sahil nahiyesinde yaşayan çift Roland ve karısı Vanessa’nın hayatlarının yeni evli bir çift olan Lea ve François ile tanışınca iyi mi değiştiğini mevzu alıyor. Oyuncu kadrosunda ise; Mélanie Laurent, Melvil Poupaud, Niels Arestrup ve Richard Bohringer benzer biçimde meşhur adlar var.

2Bay & Kadın Smith

Angelina Jolie ve Brad Pitt denince akla ilk gelen filmlerden önde gelen Bay & Kadın Smith’dir. 2005 yapımı olan filmin yönetmenliğini Doug Lİman üstüne alıyor. Ek olarak güldürü ve casusluk türündeki film en efsaneleşmiş ajanlık filmlerinden biri olarak gösteriliyor. Filmin mevzusu ise; John ve Jane Smith kendi hallerinde yaşayan düzgüsel bir çift olarak görünseler de aslına bakarsak ikisi de birer tetikçidir. Fakat ikiside birbirlerinin bu mesleklerini bilmez. Sadece bigün birbilerini öldürme görevi aldıklarında durumu farkına varırlar ve böylece birbirlerinin değişik yanlarını keşfe çıkarlar.

3Africa

Angelina Jolie’nin yeniden yönetmen koltuğuna oturacağı film Africa’da Brad Pitt de meşhur kazıbilimci Richard Leakey’yi canlandıracak. Senaristliğini Oscarlı Eric Roth’un yazdığı dram türündeki filmimizde; Pitt’in filmin yapımcılığını üstüne alan ise Paramount Pictures. Kenya’da filler için verdiği mücadeleyle tanınan Richard Leakey’nin yaşamını beyazperdeye taşıyacak olan Africa filmi; Afrika ve kültürüyle aramda derin bir bağ var” diyen Angelina Jolie, bu filmle dördüncü kez yönetmen koltuğuna oturuyor.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları