Antalya sporda As başkan ve basın sözcüsü olan Bora terzioğlu ayrılığı gündeme gelen Eto’onun takımda kalmasını istediklerini söyledi. Spor toto süper ligin ilk haftasında sahasında Osmanlı spor ile golsüz berabere kalan Antalya sporda AS başkan ve Basın sözcüsü Bora terzioğlu Eto’onun zorlu Osmanlı spor maçında belindeki sakatlıktan dolayı oynayamadığını ve takımda kalmasını istediklerini söyledi.

1

Osmanlı sporun Avrupa liginde maçları oynadığını ve lige daha hazır olduğunu ifade eden terzioğlu Rakibimiz şu an itibari ile lige en hızlı giren takımlardan birisi. Daha öncede Avrupa ligi maçları oynadılar. Hakemin kararına rağmen takımımız çok iyi mücadele etti. Dün akşam maçtan sonra soyunma odasında onları mücadelelerinden dolayıda kutladık.

1

Yine aynı düşüncedeyiz sahada çok iyi insiyatiflerini rakibimiz Osmanlı spor lehine kararlarını konuşmakta istemiyoruz. Ama bütün inisiyatiflerini rakibimiz Osmanlı spor lehine kullandı. Maçta kart konusunda bize çok basit ve kolay kartlar çıkardı. Olayın kırılma noktalarında gördüğümüz kartlar olmasa maçtan galip bile gelebilirdik ama 1 puan da lige iyi bir başlangıç oldu denildi. Eto’onun başkent ekibi Osmanlı spor maçında belindeki sakatlıktan dolayı forma giyemediğini dile getiren terzioğlu transfer döneminin devam ettiğini fakat Eto’onun takımda kalacağını ifade etti.

 
 
4
2

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları