Yeni raporlar Apple’nin İphone’da yapacağı tasarım ve değişikliklerin önümüzdeki seneye yani Apple’nin 10 yılına sakladığını söylüyor. Yeni raporlar Apple’nin İphone’da yapacağı tasarımların değişikliklerini önümüzdeki seneye sakladığı söyleniyor.

1

Bloomberg muhabiri mark gurman malikanesine göre Apple’nin bu sene piyasaya sürecek olduğu yeni telefon İphone 6 6S benzeri bir tasarıma sahip olacağını söyledi. Bunun sebebi ise Büyük tasarım değişikliklerinin İphone’da 10 yıl dönümünde yani seneye saklaması gurman bu seneki İphone’nin kulaklık girişinin de kaldırılacağını bunun yerine ise bluetooth ve şarj portundan bağlanan kulaklıklarını kullanılacağını söylüyor.

1

Bir başka iddiaya göre ise Apple özellikle samsung gibi kamera konusunda önemli atılımlar yapan firmalarında gerisinde kalmamak için Bu seneki İphoneye çift kamera ekleyecekler. iki kamera ile çekilen görüntüler tek bir fotoğrafta birleştirilerek daha parlak ve daha detaylı fotoğraflar oluşturulacak. Son olarak ise Bloomberge göre yeni mackbocktakine benzer bir home düğmesi’de bulunacak. Bu düğme fiziksel olarak tıklama hissi vermek yerine’de yüzey altından titreşim vererek çalıştırılacak. Bu değişikliklerin sebebi ise henüz bilinmemekte gibi görünüyor.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları