Arda doğru açıklamalar yapıyor

2 sene önce
15 kez okunmuş

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Barcelona’nın yıldız oyuncusu Arda Turan’ın dün Radyospor’a yaptığı açıklamaların ardından Özgür Sancar’a konuştu.

“YOL GÖSTERİCİ AÇIKLAMALAR YAPIYOR. FUTBOLCULARIMA ÖRNEK GÖSTERİYORUM”

Karaman, “Arda Turan, Atletico Madrid’de gittiğinden beri doğru ve yol gösterici açıklamalar yapıyor. Bu açıklamaların içinde taktiksel ve hayattın içinden her şey var. Bunlara örnek olarak dergi, televizyon ve radyolara yaptığı röportajları da verebilirim. Zaman zaman Arda’nın taktiksel konuşmalarını sunumlarımda oyuncularıma izletiyorum. Ne yazık ki ülkemizde kavga ve gürültüden hoşlanan bir topluluk var. Hatırlarsınız, Arda’nın Türkiye’de gittiği sinema bile olay olmuştu. Şu anda açıklamama yapmak istemiyorum. Açıklamalar zaman zaman insanları karşı karşıya getirebiliyor. Gazete ve dergilerde yanlış anlaşılmalar olabiliyor.

FATİH HOCA’NIN ALACAĞINI DÜŞÜNMÜŞTÜM

Arda’nın, milli takıma alınıp alınmama olayına gelince, ben alınır diye düşündüm. Arda, en formda günlerini yaşadığı için alınır demiştim. Milli takımda, en formda oyuncular ve ülkemizi ileri taşıyan futbolcular olacaktır. Milli takımlarda, kulüplere göre o dozaj azdır, ülke ve bayrak vardır. Onun için teknik direktörler biraz daha şeffaf davranabilir. Milli takım kaybederse, bunun yansıması illaki Arda konusundan dolayı teknik adama olacaktır. 6 puan alınsa da eleştiriler olacaktır. Milli takımda Arda Turan’ı çok iyi tanıyan bir hoca var. Arda’nın konuşmaları çok güzel, bekleyip süreci görmek lazım” açıklamalarında bulundu.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları