Fenerbahçe Spor kulübünün Başkanı Aziz Yıldırım Teknik direktör pereira ile görüşme yaparak istifanı vermezsen seni biz göndereceğiz dedi. Portekizli teknik adam ise görevinden ayrılmayacağını söyledi. Fenerbahçe spor kulübünün Monacoya elenerek Şampiyonlar ligine veda etmesinden sonra oynattığı sistem ve oyuncu seçenekleri sebebi ile tartışılan teknik direktör Vitor Pereirayı gönderme kararı aldıklarını belirtti.

1

Fenerbahçe Başkanı Aziz yıldırımın pereiraya iki senedir çok ciddi şekilde yatırımlar yaptığı ve önemli oyuncular aldık dediği öğrenildi. Takımın ne oynadığı belli bile değil.Sen sadece maçı izliyorsun oyuna müdahale etmiyorsun hatada ısrar ediyorsun. Bu futbolla hiçbir şekilde hedefe gidemeyiz diyerek sert konuştu. Ve 24 saat içerisinde istifanı sun yoksa biz seni kovacağız ifadeleri kullandı.

1

Sözleşmesi süren pereiranın ise görevini bırakmayacağını söylemesi tekrarlandı. Sarı lacivertli takımın Portekizli teknik direktör Vitor pereiranın görevine son verip daha önceden de gündeme gelen Arjantinli teknik direktör Marcelo bielsayı takımının başına getireceğini düşündüğü yazılmıştı. Fenerbahçe bugün resmi olarak teknik direktör pereira ile yollarını ayırdığını ilan edip, Bielsayı takımının başına getirmeyi açıklamaları beklentilerin arasında yer aldığı söylentiler arasın yer alıyor.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları