2016-yilinin-en-c

İşte bizler de hem kadınların hem de erkeklerin yakından takip etmiş oldukları bu güzel isimlerden oluşan bir liste hazırladık. Çoğunluğunu dünyaca ünlü isimlerin oluşturduğu listemizde, bu başarılı modellerin güzelliklerinden daha çok banka hesapları ön plana çıkıyor. Forbes tarafından açıklanan verilerle derlemiş olduğumuz 2016 yılının en çok kazanan modelleriyle tanışmaya hazırmısınınız? Tamı tamına 9 milyon dolarlık yıllık kazancıyla listemizin beşinci sırasında kendisine yer bulan Gigi Hadid, Tommy Hilfiger ve Maybelline gibi ünlü markalar ile işbirliği yapıyor. Tam adı Jelena Noura Gigi Hadid olan 21 yaşındaki Amerikalı model, yakın arkadaşı Kendall Jenner gibi Instagram’da da büyük işler başarıyor.

2016-yilinin-en-cok

22 milyonun üzerinde takipçiye sahip olan Hadid, Guess şirketi ile 2 yaşında başlamış olduğu modellik kariyerinde oldukça büyük başarılara imza atmaya devam ediyor. 2015 yılındaki kazancını ikiye katlamayı başaran Karlie Kloss, 2016 yılında toplamda 10 milyon dolar kazanarak Gigi Hadid’in tahtına oturuyor. 24 yaşındaki ABD uyruklu genç manken geçtiğimiz yıla kadar Victoria’s Secret meleklerinden biriydi. 2016 yılında Express, L’Oréal ve Swarovski gibi toplamda 18 büyük markanın reklamlarında yer alan Kloss, bu yılın en çok kazanan modellerinden biri olmayı sonuna kadar hak ediyor. Sektörün en genç isimlerinden bir tanesi olan Kendall Jenner, ünlü Kardashianların üvey, Kylie Jenner’ın ise öz kardeşidir.

2016-yilinin-en-cok-kazana

Oldukça medyatik bir aileye sahip olan Kendall Jenner, Instagram hesabındaki 64.4 milyon takipçi sayesinde Estée Lauder ve Calvin Klein gibi büyük markaların yüzü olmayı başarıyor. Çeşitli anlaşmalarla bu yıl toplamda 10 milyon dolarlık kazanç sağlayan Jenner, geçen yılki gelirini yüzde 150 arttırarak inanılması zor bir işe imza atıyor. Victoria’s Secret markasının en kıdemli meleği olarak karşımıza gelen bu Brezilyalı güzel, 15 yaşında başlamış olduğu modellik ve mankenlik kariyerinin sonuna yaklaşmış olsa da halen daha dünyanın en çok kazanan isimlerinden biri olmayı başarıyor. 1998 yılında Victoria’s Secret defilelerinde yer almaya başlayan Lima, 2006 yılından bu yana inanılmaz kazançlar sağlamaya devam ediyor. Ayrıca 2009 yılında Acun Ilıcalı tarafından sunulan Var Mısın Yok Musun adlı yarışma programında da çocuklar için yarışan bu ünlü isim, Forbes’un 2006 yılındaki En Güçlü 100 İnsan listesinde de yer almayı başarmıştı. Sıra geldi listemizin 2016 yılında en çok kazanan ismine. Bir başka Brezilyalı süper model olarak tamı tamına 26 yıldır moda sektörünün içerisinde bulunan Gisele Bündchen; 150 milyon dolarlık servetine 2006 yılında kazancıyla da listemizin zirvesinde yer alan Bündchen, 2009 yılında hayatını birleştirmiş olduğu ünlü.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları