Hint yağı toksin madde içermeyen Hint yağı ile kirpik uzatmak oldukça mümkün ve güvenli. Zayıf ve kısa kirpiklere sahipseniz, Hint yağını güvenle kullanabilirsiniz. Hint yağını gece yatmadan hemen önce uygulamanız ve siz uyurken Hint yağının kirpiklerinize nüfuz etmesi gerekiyor. Hint yağını kirpiklerinize uygulamanız için temiz bir maskara ve kulak temizleme çubuğu gerekli.

kirpik-gürleştirici

Uygulamaya başlamadan önce tüm yüzünüzü su ile temizleyin ve kurulayın Hint yağını gözünüzün iç kısmından itibaren uygulamaya başlayın. Yağın tüm kirpiklerinizi kapladığından emin olun Her iki kirpiğinize de Hint yağını sürün. Eğer yağ gözünüze akacak olursa, kulak çubuğu yardımı ile müdahale edebilirsiniz. uygulama bu şekilde sona eriyor uyuyabilirsiniz.

kaş-ve-kirpik

Uyandığınızda kirpiklerinizi mutlaka temizleyin. Kesinlikle kirpiklerinizi temizlemeden Bu işlemi günlük olarak uygulayın. 2 hafta içinde kirpiklerinizde değişim başladığını göreceksiniz. Hint yağı ve Zeytinyağı ile Kirpik Uzatma Zeytinyağının kirpik ve kaşları güçlendirici etkisi olduğundan Hint yağı ile karıştırarak uygulamak kirpik uzatmak için hızlandırıcı etki gösterir. Hint yağı ve zeytinyağını eşit miktarda karıştırın ve maskara ile kirpiklerinize uygulayın. Bu işlemi günlük veya günaşırı olacak şekilde en az 2 hafta boyunca uygulayın.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları