Artık güneş ışınları yavaş yavaş etkinliğini azaltıyor. Yaz boyunca cildinize nüfuz eden güneş ışınları deniz ve havuz suları nedeniyle kuruyan cildinizi bakıma sokmanın zamanı geldi. Sonbaharda cilt bakımını nasıl yapmalısınız cildinizi tekrar eski formuna nasıl kavuşturabilirsiniz hepsi bizim detayımız’da sonbaharla birlikte artık nemini kaybetmiş, yorulmuş ve canlılığını yitirmiş bir hale gelir.

1

Bu form kaybı yaşlanma belirtilerinin çok daha çabuk ilerlemesine ve özellikle yüz bölgesinde çizgilerin belirgin hale gelmesine sebep olur. tazelemek gerekir. En pratik cilt canlandırıcı sonbahar önerisi ise nemlendirmek ve bol su içmek olabilir dedi. uygulamaları önermeyiz. Fakat mevsim itibariyle cildin bir takım ihtiyaçlarını karşılamak adına ilave medikal uygulamaların son derece etkili yapıcı bir fonksiyonu vardır.

1

Söz gelimi güneş ışınlarından dolayı sürekli kısılan göz çevresine ve alın bölgesine ince çizgilerin daha belirgin hale gelmesini sağlamıştır. Botoks bunun için bir çözüm olabilir. Yine aynı şekilde dolgu uygulamaları cildin kaybettiği nemi kazandırır ve cilt alt dokusundaki hacim kaybının önüne geçer. Sadece yüz bölgesine değil, sürekli açıkta kalan ve hep ihmal edilen ama yaşlılığı en çok gözler önüne seren el üzerine de dolgu uygulamaları aynı mantık çerçevesinde yapılandırabilir.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları