Göğüslerinizin sarkmasından şikayet mi ediyorsunuz? Her gün farkında olmadan yaptığınız bazı alışkanlıklar göğüslerinizin sarkmasına neden oluyor. Nasıl mı? İşte göğüslerin sarkmasına neden olan alışkanlıklar Yazın güneşten korunmak için yüzünüze güneş koruyucu krem sürüyorsunuz değil mi Güneş kreminizi yalnızca yüzünüze ya da kollarınıza değil tüm cildinize uygulamalısınız.

1

Güneşin zararlı ışınları yanızca yüzünüzde değil göğüslerinizde de erken yaşlanma belirtilerine ve istenmeyen sarkmalara neden olabilir. 8 yıllık bir araştırma sonucuna göre sigara içmek göğüslerin sarkmasına neden olduğu ortaya çıkarıldı. Sigara cilde ve doğal gerginliği ve canlılığı veren elastine zarar verir ve bunun sonucunda cildiniz erken yorar yapıyorsanız, göğüsleriniz bundan kötü etkilenir.

1

Cildiniz ani kilo alıp vermeye bağlı olarak doğal gerginliğini kaybettiğinde elastik yapısı yok olur. Göğüsler genellikle yağdan oluştuğu için kilo verdiğinizde ilk olarak ta belirlenir. Yeterli miktarda su içmenin cilt için olan faydalarını defalarca duymuş olabilirsiniz. Ancak su içmemenin göğüslerinizin sarkmasına neden olabileceğini biliyor muydunuz yetersiz su tüketimi cildinizin kurumasına neden olur.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları