Parfümlerin kapağını kullandıktan sonra mutlaka kapatarak içindeki kalıcılık kokusunu korumalısınız. Çünkü parfüm hava ile temas ederse bozulma riski yüksektir ve tüm kokusunu yitirir o yüzden parfüme dikkat etmelisiniz Parfümünüzü ışık görmeyecek şekilde koruyun. Bunun için yapılabilecek en iyi taktik ise parfüm kutusunu atmayarak kullandıktan sonra kutusuna koymak gerekir Kullandığınız parfümü hiçbir şekilde serin yerlere koymayın.

parfum-secimi-

Buzdolabına konulan bir parfüm bozulmaya mahkumdur. Serinlik olsun diye bunu yapıyorsanız bebe kolonyalarını dolapta saklayabilirsiniz. Parfümü cildinize sıktıktan 3 saat sonra kokusunda çok fazla kalıcılık aramamalısınız. Fakat ürünün deodorantı ve kremi ile birlikte uygulanırsa bu 3 saatlik süre daha da artarak uzun bir zaman kokunun tazeliği korunur. Nemli ve sıcak ortamlarda parfüm daha fazla kalıcı iken deniz seviyesinin üstüne çıkıldıkça parfümün kalıcılığı azalır Parfümü vücudunuza uygularken saç diplerine ve saçınıza uygulamayın.

Parfum-Kullanirken-

Çabuk yağlanan saçların kokusu parfümün kalitesini azaltarak kokusunu değiştirebilir. Parfümün saça sıkılması saçlara da kurutarak zarar verir Parfümü öncelik olarak nabız bölgelerine sıkmalısınız. Boyun, bilekler, kulak arkası ve dirseklerin iç bileklerine sıktığınızda çok daha kalıcı ve etkili olacaktır Parfümü uygulamadan önce süreceğiniz vazelin parfümünüzün daha uzun süre kalıcı olmasını sağlar.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları