Merhabalar, değerli okurlarım bu konumuzda sizlere İstanbul yolları hakkında bilgiler vermek istiyorum. Zaman ayırıp konumuzu okuduğunuz için ayrıca teşekkür ederim. Bildiğimiz gibi şu anda tüm herkes bayram ziyaretlerini yaptı ve geri dönüş yapmak için yollara koyuldu.

1

Ancak bu durum İstanbul trafiği için hiç kolay olmadı, neden kolay olmadı hemen buna da bir açıklık getirmek isterim. Bir çok insan ailesini ve sevdiklerini gördü artık işe koyulma vakti geldi kimi insan evine kimi insan ise evine gelmeye başladı ancak bu karar tüm istanbul trafiğini olumsuz olarak etkiledi.

1

Şu anda İstanbul trafiği çok ama çok kalabalık nerede ise yollarda hiç ilerleme yok insanlar bu sorunu nasıl aşacaklarını düşünüyorlar ancak ne yazık ki istanbul trafiğine bir çözüm yok şu durumda. Son dakikadan gelen haberler ile sizlere şunu da aktarmak isterim.

1

Trafik en çok yolcuları etkiledi esenler otogar ve diğer otogarlarda nerede ise yolcu araçları hiç ama hiç ilerlememeye başlayınca yolcular otobüsten indi ve yola yürüyerek devam etmek istedi. Ancak bu durum yine yolcular için kolaylık sağlamadı neden derseniz sıcak havalarda yollarda yürümek çok ama çok zor.

1

Trafikte olan bir çok trafik kazansında bir çok insan hayatını kaybetti. Güzel bir bayram gününde çok acı haberler alan ailelere buradan sabır diliyoruz. Umarım yolculuk yapacak olan ve yapmakta olan kişiler daha dikkatli bir şekilde araç kullanırlar ve hız nedeni ile hayatlarını tehlikeye atmazlar.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları