Usta oyuncu Tuncel kurtizin ölümünün üzerinden 3 yıl geçmesine rağmen kabrinin yapılmaması konusuna açıklık getiren Edremit belediye başkanı o doğal bir insandı dedi. Sosyal medyada Tuncel kurtizin mezarının fotoğrafları ile paylaşılan sahipsiz kaldı sözlerine yanıt veren Erdemit belediye başkanı Kamil Saka merhumun yaşamında şatafat bulunmadığını anlatırken O doğal bir insandı.

1

Biz bölgede onu yaşatıyoruz kimse merak etmesin dedi. İstanbul Etilerde’ki evinde 27 Eylül 2013 de kalp krizi sebebi ile 77 yaşında hayata gözlerini yuman Tuncel kurtiz son günlerini geçirdiği ve çok sevdiği Balıkesir’in Erdemit ilçesi çamlı bel mahallesinde toprağa verildi. Erdemitliler tarafından çok sevilen ve her ölüm yıl dönümünde mezarı başında anılan kurtiz için 4 Haziran tarihinde birçok ünlü ismin katılımı ile Edremit belediyesi tarafından Tuncel kurtiz Kaz dağları doğal yaşam ödülleri düzenlendi.

1

Ölümünün ardından 3 yıl geçmesine karşın mezarının taşlarla çevrili olmasına ve kabir yapılmamasına tepki gösterenler sosyal medyada bazı paylaşımlar yaptı. Sinema ve tiyatro oyuncusu nedim sabanın ramiz dayımız deyip durduk. Onu pek severdik.Öldüğünde pek üzülmüştük. Üç yıl geçmiş mezarını yaptıramadık. Oynadığı dizi reyting yaptığı sürece sanatçı toplumun ışığı alnında ilk hisseden kişidir. Bu ışığı bazen selfie yapılan cep telefonlarının flaşı olsa’da sözleri erdemitteki sevenlerini üzdü dedi.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları