Bodrumda günübirlik bir mavi tur yolculuğu yapan Bengü halk plajına gitmeme sebebini Herkesin gittiği plaja gidince rahatsız oluyorum. Çünkü dikizleniyorum, Sözleriyle açıkladı. Bikinili veya maya ile poz vermekten kaçınan güzel şarkıcı Bengü uzun bir aradan sonra mayolu görüntülendi.

1

Hem tatil hem iş diyen güzel şarkıcı Bodrum gümbette başarılı bir geceden sonra arkadaşları ile beraber ertesi gün bodrumda günübirlik mavi tur yolculuğu yaptı. Akvaryum koyuna demirledikleri tekneden denize giren güzel şarkıcıyla yakın arkadaşları teknik direktör Samet ay babanın yönetmen kızı Gülşen ay baba da eşlik etti.

Bir saate yakında denizin keyfini süren şarkıcı düzgün fiziği ile’de dikkatleri üzerine çekti. Güzel ve başarılı şarkıcı Bengü’nün bu az görüntülenme nedeni ise onun plaja gitmekten rahatsız olması. Başarılı isim verdiği bir röportajda bu konuyla ilgili olarak’da Herkesin gittiği plaja gidince rahatsız oluyorum.

1

Çünkü dikizleniyorum insanların orası öyle burası şöyle sözlerinden ötürü de denize giremiyorum diye konuştu Ünlü ve güzel şarkıcı Bengü Ve havuza girerken mayosu ile görüntülenmişti. Arkadaşları ile geldiği tatil yerinde ve 1 günlük tatilden sonra tatiline son verdi.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları