Yıllar önce keşfedilmiş olan bir çok olayların gerçekleşmiş olduğu yer, Bermuda şeytan üçgeni. Burası çok ama çok tehlikeli bir yerdi. Anlatımlara göre okyanusun açıklarında olan bir bölgeye Bermuda şeytan üçgeni adını verdiler ve oraya giden uçak, helikopter, veya gemi bir çoğu geri dönmediler. Uzun süren bu olayların sonunda artık bazı insanlar olayların içinde bir gariplik olduğunu anladılar ve uçakları araştırma yapmaları için gönderdiler ancak o uçaklarda gittikleri gibi kayıp oldular. Bir bölgeden sonra artık sinyal kesiliyor ve iletişim hatları duruyordu.

1

Uçaklar ve gemiler gittikleri yerde kayıp oluyordu daha sonra arkalarında ne bir iz nede başka bir şey kalıyordu. En sonunda o bölgeye tekrar araştırma yapmak için bir gemide insanlar yola çıktılar ve araştırma yapmaya başladılar ve araştırma yapmakta oldukları Bermuda şeytan üçgeni bölgesinde kayıp olan bir çok uçak ve bir çok gemi enkazına ulaştılar. Araştırmacılar bu enkazlara ulaştıktan sonra orada daha detaylı bir araştırma yapmak istediler ve araştırmalarına göre o bölgede bir sis bulutu oluşuyor ve içine giren her uçak kayıp oluyordu.

1Uçaklar o sis bulutundan geri dönmeye çalışsalar bile bunu yapamıyorlar idi çünkü sis bulutundan daha başka bir şey uçağın motorlarını durduruyor ve çalışmasını engelliyordu en son yapılan araştırmalarda ise artık bu gizemin sırrı çözülmüş gibiydi ve en son bilinenler ise denizin altından çıkan oksijenin basınç motorların çalışmasını engelliyor ve oradan geçen her uçak ve gemi denize düşüyordu.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları