Beşiktaş’tan İkisi Bir Arada

2 sene önce
57 kez okunmuş

Beşiktaş futbol takımı, UEFA Fair Play kuralları Sebebi ile Barcelona Forması giyen, Jeremy Mathieu ile Adriano için İspanyol devine Gökhan Töreden gelen parayı önerebildi.

1

Siyah Beyazlı ekip yeni sezonda transfer harekatına başladı ve aralık vermeden devam ediyor. Kaleye Fabricio ve sağ bek bölgesine de Gökhan Gönül’ü takıma kazandıran ve buna karşın Gökhan Töre’yi, West Ham ünited’a kiralayan Beşiktaş yönetimi Stoper ile sol bek bölgesine yapacağı transferlerinde, ekonomik durumlarından ötürü istediği tranferleri yapamıyor.UEFA Fair Play kuralları kapsamında bonserviste, kullanmak için yalnızca Gökhan töreden gelen 3.5 milyon Euro’su bulunan Siyah beyazlı yönetim,almak istediği oyuncular ile özellikle, kiralık ayrıca satın alma opsiyonu formülünü devreye sokmayı amaçlıyor.

1

PAZARLIKLARI SÜRÜYOR

Beşiktaş son olarak ise stoper arayışlarında ve İspanyanın devi Barcelona’nın yıldızı Fransız stoper Jeremy mathieu, ile temas halinde bulunan kara kartal, solbek transferinde ise Bir diğer Barçalı Adriano için ise Girişimleri sürdürüyor.

1

Beşiktaş yönetimi adına yetki sahibi olan Menajer Ahmet bulut her iki futbolcu içinde elde bulunan 3.5 milyon EURO’yu kiralama ve, satın alma opsiyonuyla almak için Barcelona yönetimiyle pazarlıkları devam ediyor. Fakat iki oyuncunun da Avrupa’nın Deb kulüpleri, radarında bulunmasından dolayı iki transferi’de oldukça zor hale getiriyor.

1

Bu sırada brezilyalı defans oyuncusu Adriano’nun aldığı senelik 2.5 milyon EURO civarında para alması,siyah beyazlı beşiktaş, yönetimini düşündüren bir diğer hususlardan birisi olduğu da ifade edildi.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları