Günümüzde bir çok erkek kendisinin kız arkadaşı olsun ister ve bu erkeklerin bir çoğu bir kız ile daha nasıl konuşacağını bile bilmezler. O zaman şu anda bizler sizlere yardımcı olalım ve bizlerin sayesinde sizlerde kendinize güzel bir kız tavlamaya başlayın. Öncelikle siz çekingen birisisiniz ancak karşı tarafınızda çok ama çok güzel bir kız var ve o kızı ne yapıp ne edip tavlamak istiyorsunuz o zaman gidip hemen o kız ile konuşun diyeceğim ama aramızda çekingen olanlar var bu nedenden durun hemen teklif etmeyin önce bir üstünüzü düzeltin ve kendinizi toplayın.

1

Sonra kızın yanına yavaşça gidin ve merhaba diyerek kıza bir çay ısmarlamak istediğinizi söyleyin ama genelde bir çok kız ne diyorsun sen ya diyerek size ters davranabilir ancak siz kendinizi sakin tutun ve bir kız olmadığı zaman o kızın yanından ayrılın ancak onu takip edin. Ve kızın en neşeli anında yanına yaklaşın ve şu kelimeyi söyleyin, Aşk acısı öldürürmüş benim ile ölür müsün, bu lafı bir kıza söylediğiniz zaman o kız size evet diyecek ve sizlerde kendinize güzel bir kız tavlamış olacaksınız.

1

Ancak kızı tavlarsanız buraya gelin ve yorum olarak tavladım diye bir yorum atın. Bu işlemin işinize yarayacağına emin olabilirsiniz, genelde bu gibi sözler kızların çok ama çok hoşuna gider hemen sizlerde bunu deneyin ve yararlı çıkın. Lise arkadaşınız olur ise ona bir kağıda az önce verdiğim sözü yazın ve gönderin altına önce isminizi yazmayın baktınız lisede açtı kağıdı okudu ve sağa sola bakıyor zaten hoşuna gittiğini anlarsınız molaya çıktığınız zaman hemen yanına gidersiniz ve ona sizin yazdığınızı ve sözlerinizde samimi olduğunuzu söylersiniz. Kız buna dayanamaz ve sizde güzel bir kız ile aşk yaşamaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları