Brezilyada Neymar’a Şok

2 sene önce
19 kez okunmuş

Brezilya milli takımının olimpiyat oyunlarında Neymar Kaptanlığında Irak’a karşı oynanan maçta sergilenen performansa sinirlenen taraftarlar marta, marta, sen git etekli pele gelsin şeklinde tezarühatlarda bulundular. Brezilya futbolunda düşüşün önü alınmıyor. 2014 Kupasına ev sahipliği yaptığı sıra 7.1 lik Almanya karşısında aldığı yenilginin acısını halada içinde hisseden Brezilyalı seyirci ise artık futbolculara kızgınlıklarını gizleyemiyorlar.

1

Olimpiyat oyunlarında’da Neymar kaptanlığında Irak’a karşı oynanan maçta sergilenen Performans seyircileri’de bir kez daha çıldırtmaya yetti. Seyirciler maçın son dakikalarında Neymarın ayağına gelen her topa Marta marta sen git etekli pele gelsin tezahüratı ile karşılıklar verdi.

1

Milliyetin haberinde yer alan bilgilere göre marta yani Brezilya kadın futbol takımının Eski kaptanı olan Etekli pele lakaplı Marta viera da silvar bir kaç gün önce oynanan 5.1 kazanılan İsviçre maçında gösterdiği performansla tüm brezilyalı futbol severler’in sevgisini yeniden kazanmayı başarmıştı. Neymarın 2 maçta’da kötü futbol sergilemesi brezilyalı futbol severleri oldukça sinirlendirmiş durumda yer alıyor. Neymarın kendini düzeltmesini istiyorlar. İki maçta’da 0.0 eşitlikler ile ayrılan brezilya bakalım önümüzdeki maçlarda bu yaşanan olaylardan sonra nasıl sonuçlar alacak merak konusu ..

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları