Çin ligi ekiplerinden B.Gouan formasını giyen Milli futbolcumuz Burak Yılmaz, Beşiktaş’ın Teknik direktörü, Şenol güneş’i arayarak Hocam Türkiye’ye dönmek istiyorum beni buradan alın diyerek Beşiktaş’ta oynarım dedi.

1

Mario Gomez’in siyah-beyazlılar ile sözleşmesini uzatmamasından sonra, Başkan fikret orman, ingiltere’nin City takımından Wilfried bony ile loic remy’nin transferi için kulüplerinden, ikna etmek için çabaları vardı.Ancak Pek de başarılı olamadı. Fernando llronente, basd dost,Eren derdi yok başlarında olmak üzere, bir çok isimde beşiktaş’ın transfer listesinde yer alıyor.

1

Sürpriz Bir Telefon Geldi: Beşiktaş Teknik direktörü şenol güneşse gelecek sezonda hangi forvet oyuncusu ile birlikte çalışacağına tam olarak, karar vermemiş olması durumunda. Tamda BU sıralarda tecrübeli teknik direktör şenol güneş’e sürpriz bir şekilde telefon geldi.Şampiyonluk geldiği sıralarda, basınında karşısına çıkıp çin de oynayan eski oyuncusu Burak yılmaz’ın kendisine çin de mutsuz olduğunu belirten Şenol güneşe, Milli takımın santraforundan bir daha telefon geldi.

1

Güneş’i Arayıp Beşiktaşta Oynarım Dedi: Trabzon spor kulübünden kendisini yeniden yükseltmesini sağlayan Şenol güneş’e telefon açan burak yılmaz, Türkiye’ye dönmek istediğini belirtti.Ve Beşiktaş’ın formasını giydiği çin ekibini ikna etmesi durumunda, düşünmeden Beşiktaş’ın formasını giyebileceğini söyledi.Bugün Beşiktaş’ın Avusturya kampında yer alacak olan Fikret orman, getireceği isimleri Şenol güneş’e sunacağı ve şenol güneşinde Burak ile alakalı fikrini Başkan’a bildireceği de iddialar arasında, yer alıyor.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları