Burun küçültme egzersizi yaparak burnunuzun şeklini istediğiniz gibi düzeltebilir ve düzenli olarak egzersizleri uygulamaya devam ederek rahatsız olduğunuz görünümden uzaklaşabilirsiniz. Burun küçültme yöntemleri arasında en zararsız ve uygulaması en kolay olan burun düzeltme egzersizleri ile şaşırtıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.Burun küçültme egzersizleri faydası ve etkinliği kanıtlanmış egzersiz yöntemlerinden oluşur.

burun-estetigi

Bir çok kişinin gizli güzellik sırları arasında olan burun küçültme egzersiz yöntemleri her gün tekrarlanarak aylar içinde sonuç alma olanağı sunuyor. Burnunuzun uç kısmıyla dudağınızın birleştiği yere işaret parmağınızı yerleştirerek burnunuzu yukarı doğru hareket ettirip bırakın. Burnunuzu işaret parmaklarınızla iki yanından kavrayıp kaşınızın başladığı noktadan burun ucuna kadar yukarı ve aşağı hareket ettirin.

burun_53d

Dudaklarınız ağzınızın içine kıvrılacak şekilde ağzınızı açarak burnunuzu gerdirin.Bir elinizle burnunuzu tam ortasından tutup yukarı doğru ittirirken diğeriyle burnunuzun ucunu işaret parmağınızı kullanarak yukarı doğru ittirin. Bunları yaparken ağzınız kapalı şekilde burnunuzu gerdirmeye devam edin Aynı hareketi tekrarlayarak bu sefer burnunuzun ucunu sağa ve sola iterek hareket ettirin.

gorsel3

Burun küçültme egzersizi hareketlerini gün içinde 30 kez tekrarlayarak 1 ay içinde gelişim sağlayabilirsiniz Burnunuzun büyük bir çoğunluğu kıkırdak yapısından oluşmaktadır. Burun küçültmek için ameliyat olmanız şart değildir. Gelişimini tamamlamış kişiler de burun egzersizleri yaparak kıkırdaklara şekil verebilirler.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları