Güzel bir oyuncu olmak isteyen ve başarıyı kısa süre içinde kazanan güzel bir bayan oyuncu. Ceyda Ateş Barış Manço Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimi alarak kendisini geliştirmiştir. “Gurbet Kadını”, “Aşk Oyunu”, “Elveda Rumeli” ve “Cennet Mahallesi” gizi güzel ve beğenilen dizilerde rol alarak kariyerini daha fazla arttırdı.

1

 2008 yılında Çılgın Dersane Kampta adlı çok izlenenler arasında yer alan bir sinema filminde rol alarak kendisini hayranlarına daha yakın tanıttı. Ayrıca Kavak Yelleri dizisine konuk oyuncu olarak’da rol almış ve, daha sonra sezon (3.Sezon-2010) boyunca bir çok kez dizide tekrardan rol almaya devam etmiştir.

CEYDADEC1

Daha sonra “Yer Gök Aşk” adlı güzel ve beğenilen dizide konuk oyuncu olarak çok kısa bir süre rol almıştır. Ardından Adını Feriha Koydum adlı dizide daha çok ün kazanmıştır. Adını Feriha Koydum dizisinden 2. sezonun sonunda diziden ayrılmak istemiş ve daha sonra dizi hayatına ara vermiştir.

1

14 Eylül 1987 doğumlu olup şu anda 28 yaşındadır. Kariyerine oyunculuk, mankenlik ve sunuculuk yaparak devam etmektedir. Ancak bir süredir ara vermiştir ve son zamanlarda hiç bir dizide rol almayıp hiç bir programda sunuculuk yapmamıştır.

 

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları