14475750

Çeyrek altın günümüzde bir çok yatırımcının nerede ise kazanç kapısı diyebiliriz. Hemen hemen bir çok insan yatırım yapmak için çeyrek altın yapmak ve çeyrek altın yükselişlerinden haberdar olarak yapmış oldukları yatırımların daha fazla kar getirmesini hedeflemeye devam ediyor.

57a05220

Bu gün çeyrek altın fiyatları ne oldu? Çeyrek altın fiyatlar geriledimi? Çeyrek altın fiyatları yükseldimi? İşte tüm bunların cevapları burada. Çeyrek altın fiyatları uzun bir süreden sonra değer kazanıp yükselmeye başladı. Altın fiyatlarının düşmesiyle bir dönem fiyatı 204 lira kadar olan çeyrek altın fiyatları, bu hafta yatırımcılarına çok güzel kazançlar sundu.

dolar-ve

Altın piyasasında en çok talep gösterilen ürünlerden olan ve en çok yatırımcılar için tercih edilen çeyrek altın, fiyatlarındaki inişli çıkışlı hareket ile yatırımcıyı çok tedirgin ediyordu ve bir çok yatırımcı uzun zamandır çeyrek altının değerlerinde gelişmeler olmasını bekliyordu.

ceyrek_altin_

İşte şu anda çeyrek altında istenilen oldu. Uzun bir süredir gelişmeler aşağı yukarı olan altın 209 lira civarında işlem görürken, Yarım altın 418, Cumhuriyet Ata Lira 851 liradan işlem görüyor. Şu anda altın yatırımı yapan kişiler gerçekten bu duruma çok seviniyorlar. Bakalım ileride çeyrek altının değeri nasıl olacak. Şu anda çeyrek altın fiyatları 204 lira olarak işlem görüyor.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları