Piyasada bir çok insan yatırım yapmak için çeyrek altın alıyor veya çeyrek altın satıyor. Şu zamanda çeyrek altın fiyatları hiç yerinde sabit olarak durmuyor ve sürekli yükselmeye devam ediyor. Bu gün yine çeyrek altın fiyatları tavan yapmış durumda ve bu durum bir çok insanın kafasını karıştırmış durumdadır.

1

Aslında bu hafta çeyrek altın fiyatları düşüş yaşadı diyebiliriz. Bu durumda yatırımcıların aklında yine soru işareti bırakmaya başladı. Bizim önerimiz şu anda çeyrek altına yatırım yapmamanızdır. Çünkü çeyrek altın düşüyor gibi oluyor sonrada yükseliyor ancak birden hızlı bir düşüş yapabilir. Bu durumda yatırım yapan insanların zarar etmesine neden olabilir.

1

Çeyrek altın 18.08.2016 tarihinde düşüş yapmaya başladı ve fiyatları ise 206 satış ile devam ediyor. Şu anda çeyrek altın ucuz olarak görünüyor ancak bu durum birden değişebilir ya yükselir yada düşebilir. Ancak görünen o ki bu durumda bir fikir yapılması çok ama çok zor. Bu nedenden çeyrek altına yatırım yapmak için iyice düşmesini beklemek yatırımcılar için daha sağlıklı ve mantıklı olabilir.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları