Googlenin hazırladığı yeni Chrome eklentisiyle Chrome kullanıcıları tarayıcıdan çıkartılan bu eski özelliğe tekrar sahip olabiliyor. Google gibi teknoloji devlerinde dünyanın alanında en zeki isimlerinin çalıştığı su götürmez bir gerçek. Fakat kimse mükemmel değil ve dolayısıyla Google gibi firmalarda bazen yanlış adımlar atabiliyor.

1

Örneğin yeni bir Chrome güncellemesinden sonrada geri tuşunun artık bir önceki sayfaya göndermeyecek şekilde’de ayarlanması birçok kullanıcı için böyle adımlardan birisiydi. Firma kullanıcılardan aldığı geri dönüşleri dikkate almış olacak ki nihayet bu duruma bir çözüm bulundu. Go Back With Backspace adlı yeni bir Chrome eklentisiyle birlikte kullanıcıları geri tuşunu artık tarayıcıda geri dönmek için kullanabilecekler.

1

Eklenti için yapılan tanımlamada şu ifadelere yer verilmekte.Birçok kişi çevrimiçi ortamda çalışırken kazara geri tuşuna basıp o sayfadan ayrıldıkları için çeşitli zorluklarda yaşıyordu. Bize de bu özelliği Chrome tarayıcıdan kaldırdık ve eski alışkanlıklarına devam etmek isteyenler içinde bu eklentileri hazırladık. Diye açıklamalarda bulundular.Bakalım bu teknoloji ne zaman hazır olacak ne zaman bitecek hep birlikte bekleyip göreceğiz aldığımız haberleri size aktarmaya devam edeceğiz şimdilik bu kadar.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları