Cicişlerin yanındaki adam olan Taha Özer Erzurumlu zenginin oğlu çıktı.

Tesettüre bürünerek Arabistan’a giden Cicisler yani Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler ile yanlarındaki Arap kıyafetlerine bürünmüş kişi Türkiye’ye döndü. Cicişlerin Türkiye’ye dönüşleriyle birlikte ilk işi kendilerini “Dinle kafa buluyorlar” diye savcılara şikayet eden Ahmet Hakan’a cevap vermek oldu.

İnsanhaber’de bu konuyla ilgili haberler için tıklayın.

CİCİŞLERİN YANINDAKİ ADAM KİM?
Ama diğer yandan tesettüre girmiş Cicişlerin yanındaki Arap kıyafetli kişi merak konusu oldu. “Son dönemlerde yaşanan ve ülkemizi etkileyen olumsuz olaylar, ve tüm kötülükleri def etmek için DUA etmeye gidiyoruz. Allah Kabul Etsin” diyen ve Cicişlerle özel jetle Arabistan’a giden bu genç zengin kimdi?

Cicişlerle Arabistan’a gidecek parayı ve özel jeti nereden bulmuştu?

Cicişlerin yanıdaki adam Erzurumlu zenginin oğlu çıktı.

PARAYI NEREDEN BULDU?
Cicişleri Arabistan’a götüren kişinin Taha Özer olduğu öğrenildi. Cicişlerle uzun süredir arkadaş olduğu magazin haberlerinden bilinen Taha Özer’in bu ilk icraatı değil. Taha Özer sosyal medya hesabından yaptığı ilginç paylaşmlarla biliniyor.

HANGİ İŞ ADAMININ OĞLU?
Peki kim Taha Özer’in babası kim ve firması ne?

Taha Özer’in babasının adı İbrahim Şenkal Özer. Erzurumlu işadamı İbrahim Şenkal Özer medyada hemen hemen hiç görünmeyen bir işadamı. İbrahim Şenkal Özer’in sahip olduğu Deriden firması ise üst orta kesime hizmet eden ayakkabı mağazası zinciri. Yani Cicişlerin yanındaki Taha Özer Deriden Mağazalarının sahibi İbrahim Şenkal Özer’in oğlu ve varisi.

NEREDE OKUYOR?
İbrahim Şenkal Özer’in oğlu Taha Özer medya kuruluşlarına verdiği bilgiye göre Yeditepe Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde öğrencilik yapıyor. 28 yaşındaki Taha Özer’in parasıyla daha önce Ümit Sayın ve Kıvanç’ın desteğiyle müzik albümü de çıkardığı biliniyor.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları