Aydının didim ilçesinde kızına boşanma davası açan damadına sinirlenen kayın peder arabası ile yolunu kestiği damadına kurşunlar yağdırdı. Aydının didim ilçesinde kızına boşanma davası açılmasına sinirlenen kayın peder arabası ile önünü kestiği damadına kurşun yağmuru yağdırdı. Damadın yara almadan kurtulduğu saldırıda kadın dünür yaralı oldu.

1

Olay didime bağlı altın kum mahallesi karakol caddesinde bulunan altın kum Polis karakolu önünde meydana geldi. Alınan bilgilere göre O.Ö Adlı şahıs kızı ile boşanma aşamasında olan ve aralarında husumet olduğu öğrenilen damadı F.B yi 20 BN580 Plakalı aracı ile takip etti. Polis karakolu önüne geldiklerinde ise F.Bnin kullandığı 42 DMJ 49 plakalı aracın önünü kesen kayın peder O.Ö aracından inerek tabanca ile araca 6 kez ateş etti.

1

Kurşunlardan biri arka koltukta oturan damadın annesi E.B nin bacağına isabet etti. Aracın delik deşik olduğu saldırıda şoför koltuğunda olan damat ve akrabası İ.B ise olayı yaralar almadan atlattılar. Silah seslerini duyan Altın kum Polis karakolu önünde Nöbetçi polis memurları anında olaya müdahale ettiler. Kendisine silah doğrultan polisleri gören kayın peder silahını yere bıraktı ve polislere’de teslim oldu.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları