Hükümete yazar Abdulkadir selvi bugünkü yazısında 15 temmuz Feto darbe girişimi sonrası yeni süreçlerde beliren 3 tehlikeyi’de yazdı. FETÖ kanlı darbe girişimi püskürtüldü ama tehlike hala geçmiş değil. Peki gelecekte bizleri neler bekliyor. Hükümete yakınlığıyla bilinen Hürriyet yazarı Abdulkadir selvi bugünkü yazılarında FETÖ’nün asla pes etmeyeceğini’de yazılarında duyurdu.

1

Ankara’da 15 Temmuzun FETÖ görünümlü bir NATO darbesi olduğunun kanaatinin’de hakim olduğunu ifade eden yazar Amerika birleşik devletlerinin güleni gözden çıkarmadığı görüşünde. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Darbe tehlikesi henüz geçmedi sözlerini köşesine taşıyan selvi yeni sürece ilişkin üç ayrı darbe tehdit’ini okurları ile’de paylaştılar.

1

1-Fetö’nün Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik fedai eylemi yada mısırda Enver sedat hindistanda indira gandi türü suikast girişimleri. 2-15 Temmuz TSK Da emir-komuta zincirine karşı Fetö cuntasının bir darbe girişimiydi. Darbe gecesinde Genelkurmay Başkanı ve kuvvet komutanları derdest edildi.

1

Bu darbeye iştirak ettiği gerekçesi ile TSK’daki generallerin yüzde 44’ü tasfiye edildi. FETÖ’cüler tasfiye edildikten sonra bu kez NATO’cu generallerin oluşturduğu darbe tehdidi üzerinde duruluyor. 3-TSK’da deşifre olmayan FETÖ’cülerin başlatacağı yeni bir kalkışma sonucunda Türkiye’nin iç kargaşaya sürüklenerek dış güçlerin müdahalesinin’de sağlanması.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları