Sosyal medyayı Aktif kullanması ile bilinen şarkıcı Demet akalın Yaptığı son paylaşım ile görümcesi Dilan Kurt’a 18 yaş göndermesi yaptı. Bundan dört yıl önce nisan ayında dünya evine giren Demet akalın ve Okan kurt o zamandan bu yana sürdürdükleri örnek evlilikleri ile büyük takdir toplamaktalar.

1

Özellikle’de sosyal medya hesapları üzerinden de özel günlerinde birbirlerine aşk dolu paylaşımlarda bulunan çiftin Hira adında bir de kız çocukları var. İlk evlendikleri dönemde Demek Akalın’ın istenmeyen gelin olduğu yönünde haberler çıkmış, bu haberler bir süre sonra Okan kurt tarafından’da yalanlanmıştı.

1

Demet akalın sosyal medyada TBT günü olarak bilinen perşembe günü 2013 yılına ait yapmış olduğu bir paylaşımla yine dikkatleri üzerine çekti. Yıllar önce gelin görümce geziyoruz notu paylaştığı fotoğrafı bu defada dikkat çekici bir metinle paylaşmış ve fotoğraflara’da sağdaki 18 soldaki değil.. Dilan kurt üzgünüm notunu’da düşmüş Demet akalın. 3 yıl önceki fotoğrafında görümcesi ile birlikte bir Avm’de görünen demet akalın bu ilginç yorumu açıklaması ile’de görümcesine bir yandan’da espiri bir paylaşım ile yaklaşmış oldu Demet akalın.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları