Dünyaca Ünlü yönetmen Christopher Nolanın önümüzdeki yıl vizyona girecek olan filmi dunkirkin fragmanındaki bir detayda sosyal medyada büyük eleştiriler topladı. İkinci dünya savası döneminde geçen filmler’deki sahnelerde asker rolündeki yaklaşık olarak 1500 Figüranın birinin Alman uçaklarının bomba yağdırırken takındığı tavır tepkileri çekti.

1

Söz konusu Figüranın yüzündeki tebessüm ve kötü oyunculuğu başta twitter olmak üzere sosyal medyada kullanıcıları tarafından’da eleştiri yağmurlarına tutuldular. Diğer askerlerinde korku ve endişe dolu gözleri ile baktıkları sahnelerdeki anlamsız yüz ifadeleri eleştiri oklarına’da hedef oldu. Figüranlar ile ilgili yorumlar yapan bir twitter kullanıcısı’da Dunkirkteki Figüran naziler tarafından’da bombalanacağı için gayet memnun görünüyor.

1

İfadelerini kullandı. Bir başkası artık dunkirk fragmanının her izlendiğinde gözlerim anı yaşamayan Figürana yöneliyor. Yorumlarında bulundu. En acımasız tepki ise gelmiş geçmiş en kötü Figüran performansı’da diyen twitter kullanıcılarından geldi. Momento akıl defteri İnsomnia batman başlıyor Prestij kara şövalye ınceptıon Başlangıç kara şövalye yükseliyor ve yıldızlar arası filmleri ile tanınan İngiliz yönetmen nolanın son çalışması olan Dunkirkte Tom hardy, Cillian murphy, Kenneth braganah, Harry styles, Mark rylance gibi isimler rollerini alıyorlar. Film 2017 de vizyona girecek.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları