Diegonun Yeni Takımı Belli Oldu

2 sene önce
68 kez okunmuş

Fenerbahçeden sezon sonunda ayrılan diego Ribasın yeni durağı , Brezilya birinciliginden , Flamengo oldu. Atletico Madridden büyük beklentilerle transfer edilen Diego ribas beklentileri karşılayamadığı için, teknik direktör Vitor Pereiranın gelecek sezon kafasında kurduğu kadroda yer almadığı biliniyordu.

1

Ve diego ribasın hangi takım ile anlaşacağı merak konusu olmuştu. Fenerbahcede inişli çıkışlı bir görüntü veren, diego ribas Brezilyanın köklü kulüplerinden Flamengo İle sözleşme imzaladı.Diego yaptığı açıklamada ; Fenerbahçe benim için, büyük bir kulüptü ve orada güzel günler geçirdim.

1Ve şimdi ise Ülkemde flamengo ile anlaştım ben her zaman en iyisini yapmak, hiç bir zaman vazgeçmedim ve eminim ki burada başarılı bir performans ortaya koyacağım diyerek sözlerini bitirdi. Diegonun Sezon sonunda takımda kalıp kalmayacağı merak konusu olmuştu , ayrıca vitor pereira illede arasının bozuk olduğu biliniyordu.

1Diego sezon içerisinde ufak tefek sakatlıklar yaşamış Ve forma giyememişti , Forma giydiği mücadelelerde ise Beklenilen performansı , veremeyip vitor pereira tarafından istenilmeyen adam olarak da akıllara kazınmıştı.

1Diego ribasın Atletico forması ile Bir diğer ispanyol devi Barcelonaya şampiyonlar liginde attığı enfes gol ise, halen akıllarda yer edinmekte. Diegonun  Attığı o golden sora Fenerbahçenin radarına girmesi ve bu transferin gerçekleşmesi ise, 2 sezon içerisinde diego ile alakalı  akıllarda kalan bir diğer önemli husustu.

1Diego her ne kadar Fenerbahçede mutlu olduğunu ifade etse de Teknik direktör pereira ile yaşadığı sportif anlamda, gerginlikler gözlerden kaçmıyordu. İspanyol devi Atletico Madridden fenerbahçeye 2014 yazında transfer olan diego ribas Fenerbahçe forması altında çıktığı, 75 resmi mücadelede 8 Gole imza attı.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları