asklaftananlamaz

Merhabalar, dizi ve film olarak bir çok kişinin farklı bir görüşü var ve bu nedenden bir çok dizi ve film daha çok tutulabiliyor. Şu anda sizlere bir kaç dizi ve film önermek istiyorum ancak şu anda daha farklı bir açıklamada ne kadar izleniyor ve ne kadar seviliyor bunun hakkında kısa bir bilgi vereceğim.

bodrum-masali-izle

Öncelikle günümüzde ”Aşk laftan anlamaz” Adlı dizi var ve bu dizi çok ama çok fazla seviliyor ancak bu dizinin yanında bir çok dizi onu takip ediyor ve ziyaretçiler arasında bakalım daha farklı hangi diziler seviliyor. ”Bodrum masalı” adlı dizide kısa süredir yayında ve henüz 4 yada 5 bölümü yayınlandı nerede ise aşk laftan anlamaz dizisini solladı diyebiliriz.

warcraft-poster

Dizi ve film severler arasında üst kısımda saymış olduğum güzel iki dizi var. Ancak daha farklı ve güzel dizilerinde olduğunu söyleyebilirim. Filmler arasında en iyilerinden birisi olarak ”Warcraft” filmidir. Film çok güzel ve kaliteli olarak bir çok kişi tarafından seviliyor. Nerede ise film çıkalı bir yıl olacak ancak yine izleyeni ve beğeneni çok diyebilirim.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları