Damadın ilk yapması gerek şey Damat tıraşı olmak ciddi bir iştir Yıllarca olduğunuz tıraşlara benzemez Öncelikle bunun için kuaförünüz den sabahın erken saatleri için birkaç gün önceden randevu alın ve sabah kalkar kalkmaz ilk iş, tekrar arayıp randevunuzu teyit edin.

1

Kahvaltı bile yapmadan gelini aramayı sakın unutmayın Biliyorsunuz bugün her zamankinden daha hassaslar Gelinin kuaföre gideceğini biliyorsunuz bunun için küçük bir organizasyon mutlaka yapın İnanın o geç kalırsa bu bütün gününüzü kabusa çevirebilir Gelin hazır olduğunda onu alıp eve ya da hazırlanacağı yere götürmek de sizin göreviniz peki gelin arabası.

1

Gelin arabası süslemeleri için mutlaka bir şirketle anlaşmışsınız dır Fakat biliyorsunuz ki bu iş de damadın yapması gerekenler listesinde Arabayı almaya gitmeden önce mutlaka arayıp her şeyin yolunda gidip gitmediğini öğrenin ve salona giriş.

1

Düğün günü damadın yapması gerekenler arasında giriş müziğini ve düğün müziklerini organizasyon şirketine hatırlatmak da var Biliyorsunuz bu çok özel bir gün müzikleri de aynı derecede önemli Hazır bu hatırlatmayı yapmışken bir eksiğin olup olmadığını mutlaka teyit edin.

1

Düğün günü yediklerinize çok dikkat edin Düğün günü damadın yapması gereken şeylerden biri de kahvaltıdan sonra yedikleri her şeye dikkat etmeleri. Küçük mide rahatsızlıkları sandığınızdan büyük problemlere yol açabilir Günü rahat bir şekilde bir şeyler  tüketmeyi unutmayın ve gelin için aldığınız hediye yanınızda olsun.

 

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları