Gelinlik O ihtişamlı elbise her genç kızın hayalidir. Aykırı takılmak için Ben gelinlik giymeyeceğim, çok dense bile her genç kızın hayalinde o gelindiği giymek vardır. Genel olarak da giymeyeceğini söyleyen kızlarımız vakti geldiğinde en gösterişli olan gelinliği giymek ister. Bildiğimiz gelinlik formatının dışına çıkılmaya başladığını söyleyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde mütevazi bir törenle evlenen Solange Knowles gelinlik yerine giydiği kemik rengi tulumuyla dikkatleri çekti. Ondan önce de, Cara Delevingne’nin kardeşi Poppy’nin giydiği gelinlik konuşulmuştu. Yani günümüzde gelinliği klişe olarak değerlendirenlerdenseniz, örnek alabileceğiniz isimler var. Aynı zamanda demode düğün törenlerinin Özel tasarım bir gelinliğe sahip olmak Adan Zye her kadının hayali. Ama o gelinlikler için bir servet ödemeniz gerekiyor.

tesettur-gelinlik-2016

Eğer bunu göze alıyorsanız, buyurun şimdiye kadar dikilmiş en pahalı tasarım gelinliklere bir göz atın. New York’un en ünlü gelinlik tasarımcılarından biri olan Pnina Tornai’nin Kleinfeld tasarımları onu bir üst seviyeye taşıyor. Kleinfeld markalı gelinlikler herkesi heyecanlandırırken, bu gelinliklerin defilesi de büyük bir merakla bekleniyor. Tasarımcı Kelly Dooley’in ellerinden çıkan gelinlik belki ilginizi çekmeyebilir ve hayalinizi süslemeyecek. Ama tam olarak 34 bin dolar ve görkemli bir gelinlik defilesinin özel parçası olarak sergilendi. Gelinlik için uzay elbisesi benzetmeleri yapılıyor. Kullanılan kumaşlar ve renklerle de bu destekleniyor. Zim Zolciak Former Real Housewife of Atlanta” isimli program ile tanındı ve parlayan yıldızlar arasına girdi.

20141016141

2011 yılında Falcon Kroy Bierman ile gösterişli bir düğünle evlendi. Düğünde Beverly Hills’de bulunan Baracci tarafından tasarlanan bir gelinlik giydi. Gelinlikte gümüş dantel inci boncuk ve Swarovski kristaller yer aldı. Bu kadar curcuna içinde nasıl bir gelinlik ortaya çıktı dersiniz? Buyurun yorum sizin Madonna nın 2000 yılında Guy Ritchie ile yaptığı evlilik en çok konuşulan düğünlerden birisi. Yakın arkadaşı olan Stella McCartney tasarımcısı tarafından tasarlanan bu gelinlin için herhangi bir indirim yapılıp yapılmadığı bile konuşuldu. Antika bir duvak ve 37 karat elmas ile de gelinlik daha da ihtişamlı hale geldi Elbette bunlar Madonna’ya düğün hediyesi. Eşi Guy Ritchie tarafından da 72 bin dolar değerinde 19 karat elmastan antika bilezik hediye edilen Madonna, 250 bin dolarlık 1910 Asprey tacı ile prensesler gibi bir gelin oldu.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları