espr

Yorucu bir günün ardından burnunuza gelen taze pişmiş kahve kokusu arzuladığınız rahatlamayı sizlere yaşatırken, sabahları uykunun vermiş olduğu hazzı ise sadece sert bir kahve bastırabilir. Odaklanmanın, rahatlamanın ve güne zinde başlamanın anahtarı olan kahvenin dünya üzerinde birçok türü bulunmasına karşın, üzerimizde göstermiş olduğu etkiler hemen hemen aynıdır. Eğer sizler de güne kahvesiz başlayamayanlardansanız ve gerçek bir araba sevdalısıysanız bu yazımız sizleri fazlasıyla heyecanlandırabilir. Otomotiv parçalarını gündelik eşyalar haline getiren Super Veloce adındaki bu şirket, Güney Afrika’da oluşturmuş olduğu ileri teknoloji ürünlerini dünyanın dört bir yanındaki araba tutkunlarıyla buluşturuyor. Genellikle İtalyan kültürüne özgün eşyalar inşa etmeyi başaran Super Veloce, şimdi ise Grand Prix motorlarından oluşturulmuş dünyanın en lüks kahve makinesiyle karşımıza geliyor.

dunyanin

Espresso Veloce Aurum 18ct adı verilen bu eşsiz makine, güçlü otomobillere ve lezzetli kahvelere düşkün olanların hayallerini süsleyecek gibi görünüyor. Eğer hem bir süper araba hem de kahve tutkunuysanız, bu olağanüstü kahve makinesine aşık olabilirsiniz. Motor sporları dünyasından ve el yapımı otomotiv parçalarından ilham alınarak meydana getirilen bu güzellik, tam bir sanat eseridir. Titanyum, karbon fiber ve alüminyum gibi otomotiv sektöründe kullanılan materyallerin yanı sıra 18 ayar sarı altın ile de donatılan Espresso Veloce Aurum 18ct, 90’lı yolların Grand Prix motorları baz alınarak meydana getirilmiştir.

d95792ca3c3

Senna, Prost ve Schumacher gibi efsanelerin bir dönem kullandıkları araçları süsleyen bu V12 konfigürasyonlu motorlar, şimdi sizlere enfes kahveler pişirecekler. Evinizin sahip olduğu eşsiz atmosferi daha da büyüleyici hale getirecek olan Espresso Veloce Aurum 18ct pişirmiş olduğu leziz kahveler ile de hem sizin hem de misafirlerinizi ağzını tatlandıracak. Halihazırda dünyanın en etkileyici kahve makineleri arasında yer alan Espresso Veloce V12 ile başarılı bir firma olduğunu bizlere kanıtlamayı başarıyor. Super Veloce, 35 kilogram ağırlığındaki yeni harikasıyla bizleri daha da fazla şaşırtmaya devam ediyor. Aslında 3.0 litrelik bir V12 motor olan bu kahve makinesi; 380 mm uzunluğa, 340 mm yüksekliğe ve 420 mm genişliğe sahip Hemen hemen her insanı rahatlatan ve dinginlik veren taze pişmiş kahve kokusunun dünyanın en güçlü motorlarından yayıldığını bir düşünün. Arabalar ve motorlu araçlar geçtikleri yollara böylesine eşsiz bir koku salgılamış olsaydı, belki de koca bir kahve kazanına dönüşecek olan bu dünyada huzurlu bir yaşam sürülebilirdi. Peki, birlikte incelemiş olduğumuz dünyanın en lüks kahve makinesinin pistonlarıyla harmanlamış olduğu lezzetli kahvelerin tadına varmak istemez miydiniz.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları