dunyanin-en

iPhone’unuzu büyük bir beğeni ile kullanıyor olabilirsiniz. Onu gözünüz gibi koruyor ve aynı zamanda daha şık görünmesi için özel koruma kılıfları alıyor olabilirsiniz. Ama öyle kılıflar var ki, iPhonularınızı korumak ve şık görmenin yanı sıra pahalılığı ile de kendinden söz ettiriyor. Birazdan sizlerle paylaşacağım lüks tutkunları için tasarlanan iPhone kılıfları, dünyanın en pahalı iPhone kılıfları olarak biliniyor. 50 liraya kadar birçok çeşitte, desen ve şıklıkta kılıf alabilirsiniz. Ama bu kılıfların değeri bir servet. Gerek tasarımları, gerek kullanılan malzemeler ile bu iPhone kılıfları kendinden söz ettiriyor. Çanta ve ayakkabı sektörünün en tanınmış ismi bu sefer tasarladığı iPhone kılıfı ile kendinden söz ettiriyor. Bu kılıf görüldüğü üzere sade bir dönüme sahip. 1854 yılında kurduğu moda evi ile Louis Vuitton bir dev olmayı zaten başardı. Kalitesini ve çizgisini çoktan belirledi ve zirvede yaşayanlardan.

gold-ipho

iPhone’unuz için tasarladığı 330 dolarlık sığır derisi kılıf ikonik Louis Vuitton logosunu taşıyor. Kılıfın içi çizilmelere karşı korumak için mikrofiber kaplı ve tüm kılıf bu kadar olmasına rağmen 330 dolardan alıcı buluyor. Gucci’de Louis Vuitton gibi deri kullanmayı tercih etmiş ama bu sefer daha pahalı bir deri: Timsah derisi. 495 dolar değerindeki bu Gucci timsah derisi kılıf da tamamen sade bir görünüme sahip. Ayrıca timsah derisinin sığır derisinden daha dayanaklı olduğu da bilinen bir gerçektir. Gümüş ve bronz renklerinde yapılmış timsah derisi keseler altın zincir detayı ile Dolce & Gabbana’nın izlerini taşıyor. Fazla abartılı olan D&G tarzını yansıtan bu iPhone kılıfları, bir kılıftan ziyade küçük birer çantaya Klas bir görünüme sahip olan bu iPhone kılıfı, genel olarak beylerin dikkatini çekiyor. Katı el işi titanyum koruma kılıfı, 1000 dolar ve 10.000 dolar arasında değişen fiyatlara sahip.

expensive

İtalyan deri ve timsah derisi tercihi size kalmış. Gresso’nun altın logosu ve yan kısmında yer alan Gresso adı klas bir iPhone kılıfı isteyen beyler için tasarlanmış. Etsy üzerinden satışı yapılan bu kılıf da el işçiliği. Üzerinde inci beyazı çiçekler, taşlar ve Eyfel Kulesi bulunuyor. 1495 dolardan alıcı bulan bu kılıf da bayanların tercihi olmuş. Piyasada ise buna bire bir benzeyen kılıflar var ve 50 liraya kolayca sahip olabiliyorsunuz. Gördüğünüz zaman ‘yok artık sıradan bir kılıf işte ‘diyeceğiniz bu kılıf, 4271 dolar değerinde. Özellikleri ise belki bu düşüncenizi kırabilir. Çizilmeye karşı korumasının yanı sıra, beyaz silikon astar ile sert bir plastik kabuk haline dönen bu kılıf, hoparlörünüzden çıkan sesi kısıtlamayan SoundscoopTM teknolojisine sahip. Ayrıca gördünüz o beyaz görüntü yükleyeceğiniz uygulama sayesinde istediğiniz fotoğrafı gösteriyor. Platin, altın, gümüş ve karbon siyah seçenekleri ile Brikk tarafından tasarlanan bu kılıfa sahip olmak için 4430 dolar ödemeniz gerekiyor. Tek özellik olarak inceliğinden söz edilmesinin yanı sıra Brikk markasını görmenin yettiği de belirtiliyor. 10 bin dolar değerindeki bu kılıf adından anlaşıldığı gibi 14 ayar altın kaplı. Temel olarak bakıldığında iPhone telefonunuzu korumaktan çok lüks bir görünüm isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Pahalı aksesuarları seven müşteriler için üretilmiş bir iPhone kılıfı için 10.000 dolar öder.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları