Mersin dünyada bir çok kişinin bildiği ve ziyaret etmek istediği yerlerden birisidir. Aslında Mersin çok öncelerden ve tarihten kalma bir yerdir. Mersin’in bir çok ilçesi bulunurken bir çok köyleri’de bulunuyor. Mersin en çok kızları ile meşhur olup güzel denizi ile misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir.

1

Mersin’in çeşitli bölgeleri vardır ve bir çok şehirden daha çok güzel ve yaşamak için seçilecek güzel bir şehirdir. Mersin büyükşehir belediyesi olarak geçmektedir. Kısa süre içinde Tarsus ilçesini kendisine çekmiş ve Huzurkent adlı bölgeninde kendisine geçmesi ile Adana’dan sonraki şehirleri kendisine ilçe yapmıştır.

1

Genelde Mersin’in deniz bölgesinde sürekli olarak yükselen binaları ve yapıları görmek mümkündür. Çünkü bir çok insan Mersin’de deniz kenarında yaşamak istiyor ve buda Mersin halkının yer almasında sorun yaşattığı için mimarlar olayı Bina yaparak az yer kaplatan binalar inşa ettiler. Ve bu sayede Mersin halkı bir alanda bir çok aile yaşamaya alıştılar.

1

Mersin forum belkide bir çok kişi bu forum alışveriş merkezini duymuştur. Burada bir çok şey bulunuyor ve burada bulunan bir çok şeylerden bir kaçını bildirmek isteriz. Alışveriş merkezi, sinema, ve daha bir çok hizmet verilen bu forumu ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum.

 
 
4
2

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları